Video Galeri
Gazeteler
Foto Galeri
Sohbet Odası
İletişim
 
Ana Sayfa > Güncel

MHP'nin Sürpriz Çorum ve İlçe Adayları
28 Ağustos 2013
Bu haber 12698 kez okundu
Türkiye seçim sathı mahalinde… Art arda gelecek üç sandık, aynı zamanda siyasetin de kaderini belirleyecek. Kritik eşik, 2014 Mart’ında yapılacak yerel seçimler. Zira Meclis’teki dört siyasi parti de şunun farkında; genel seçimde galibiyetin tek yolu yerelde elde edilecek zafer.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Türkiye seçim sathı mahalinde… Art arda gelecek üç sandık, aynı zamanda siyasetin de kaderini belirleyecek. Kritik eşik, 2014 Mart’ında yapılacak yerel seçimler. Zira Meclis’teki dört siyasi parti de şunun farkında; genel seçimde galibiyetin tek yolu yerelde elde edilecek zafer!

ÜÇ SEÇİM İÇİN TEK KAMPANYA

2014′ten itibaren art arda yapılacak üç seçim, ‘siyasetin sırat köprüsü’ olacak. Yerelde, genelde ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde galip gelenler, Türkiye’nin dönüşümünde yetki sahibi olacak. Başarısız olanlar için ise yolun sonu görünecek! Bu sürecin kilit ismi hiç şüphesiz Başbakan Erdoğan olacak. Erdoğan’ın önünde ‘üç bilinmeyenli denklem’ çözüm bekliyor; İmralı süreci, yeni anayasa ve başkanlık, Abdullah Gül’ün Köşk adaylığı.

9 IŞIKTA HEDEF 9 BÜYÜKŞEHİR

MHP, yerel seçimlere, genel seçim havasında hazırlanıyor. 2014 Mart’ında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde AKP’nin olası bir puan kaybının birkaç ay sonraki cumhurbaşkanlığı seçimini önemli oranda etkileyeceğini düşünen parti yönetimi, çalışlamalara başladı. MHP, teşkilat görüşleriyle anketlerin örtüştüğü yerlerde aday açıklamalarına başladı.
Ayrıca partinin yerel seçim stratejisi teşkilatlarla paylaşılırken ‘MHP’li bir belediye nasıl olmalı?’ sorusuna yanıt aranıyor.

TEŞKİLATLARA İNİSİYATİF

PARTİNİN kurucu genel başkanı merhum Alparslan Türkeş’in 9 ışık doktrinini şiar edinen parti, 9 ilde büyükşehiri alabilmek için iddialı çalışmalar yapıyor. Bu iller, MHP’nin geleneksel olarak güçlü olduğu Adana, Antalya, Hatay, Mersin. MHP’nin kazanmayı istediği diğer büyükşehirler ise Ankara, Aydın, Sakarya, Samsun, Kocaeli. Diğer illerde de analizler tamamlandı. 2009′da en iyi oy alınan yerler, az farkla kaybedilen belediyeler, parlamento dışı partilerden seçilen belediye başkanları gibi istatistiki çalışmalar yapılıyor. Adaylar konusunda da teşkilatlara inisiyatif tanındı. “Üzerinde ittifak ettiyseniz adayınızı getirin, açıklayalım” diyerek örgütlere mesaj veren Genel Merkez, nisan ayında bazı illerde belediye başkan adaylarını açıklayacak. Partinin yerel seçimlerde kullanacağı seçim şarkısı da belirlendi.

TARİHİMİZİN EN YÜKSEK OYU

MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Büyükşehir Yasası’nın iktidarın aleyhine döneceği konusunda iddialı: Bu yasa, yerel seçimde milletten dönecek. MHP, 44 yıllık tarihi boyunca genel seçimler dahil en yüksek oyu, bu seçimde alacak.

İL BAŞKANI ÇORUM MERKEZ ADAYI OLABİLİR

MHP’nin uzun bir süredir Çorum’da il başkanlığı görevini yürüten genç hukukçu Ercan Daşdan, yerel seçimde MHP’nin Çorum Belediye Başkan Adayı olabilir. Çünkü parti Çorum merkezde güçlü bir aday bulma konusunda sıkıntı yaşıyor. Daha önce iki kez dönemin TEDAŞ Müdürü Bekir Soyocak Belediye Başkan adayı gösterilmiş, ancak seçimde istenilen sonuç elde edilememişti. Şimdi ise MHP yönetimi farklı bir yol izleyecek. Kulislere yansıyanlara göre Çorum merkez için iki isim öne çıkıyor. Biri partinin mevcut İl Başkanı Avukat Ercan Daşdan, bir diğeri ise Çorum kamuoyunun yakından tanıdığı 19. Dönem Çorum Milletvekili Mimar Adnan Türkoğlu…

ADNAN TÜRKOĞLU’NUN ADI ÇOK GEÇİYOR

Çorumluların yakından tanıdığı bir isim olan eski milletvekili Adnan Türkoğlu, geçtiğimiz günlerde Habertürk Gazetesi’nde CHP’nin muhtemel Çorum merkez adayı olarak gösterilmişti. Türkoğlu ise gazetede çıkan bu haberden sonra yakın çevresine bu haberi yalanlarken espriyle karışık “CHP ile MHP anlaşsın, ortak aday oluyum” demişti. Anlaşılan o ki Adnan Türkoğlu MHP’nin Çorum Belediye Başkan Adaylığına daha sıcak bakıyor. Şahsına gelecek oylar, MHP tabanının vereceği destek ve CHP’den gelebilecek sürpriz bir destek Adnan Türkoğlu’nu taş binaya oldukça yaklaştıracak gibi duruyor.

MHP İSKİLİPTE BİR HAYLİ İDDAALI

İskilip’te Ak Parti’den sonraki ikinci güçlü parti olan MHP’de aday adaylıkları konuşulmaya başlandı. Parti adaylar için takvimi başlatmadan ilk açıklama bir dönem Devlet Bakanı Abdulhaluk Çay’ın müşavirlerinden birisi olan Ahmet Almalı’dan geldi. Seçimde aday olacağını ifade eden Almalı geniş açıklamayı MHP’nin seçim takvimi açıklandıktan sonra yapacak.

İsmet Uslu, Ali Baykal, Mustafa Çorumlu’da adı geçen aday adayları arasında yer alıyor. Fakat adaylık açıklamasında bulunmadılar. MHP İskilip’te 2 dönem belediye başkanlığını kazandıktan sonra 2004′te belediye Ak Parti’ye geçti.
2004 ve 2009 seçimlerinde belediyeyi kazanamayan MHP’de Mehmet Lokum ile alınan oy dikkate alındığında “partinin en güçlü ismi” olarak öne çıkıyor. Lokum ise “aday olmayacağını” beyan ediyor ama yinede MHP tabanın gözü onun üzerinde…

SUNGURLU’DA ÇOK ADAYLI BİR YARIŞ

Yine Çorum’da MHP’nin güçlü olduğu ilçelerden biri de Sungurlu…Bir dönem Vahit Kayırıcı’nın da bir Sungurlulu olarak Çorum Milletvekilliği yaptığı düşünülürse MHP Sungurlu’ya ayrı bir önem veriyor. AK Parti’den önce Sungurlu Belediyesi MHP’nin elindeydi. Dönemin Sungurlu Belediye Başkanı da Fevzi Örslü’ydü…Şimdi Kadir Şahiner, Mehmet Topuksak, İrfan Karslı, Şevki Kalınsazlıoğlu ve Paşa Öksüz gibi isimler MHP Sungurlu Belediye Başkan Aday Adayları olarak öne çıkıyor. 2009 yılında yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde de MHP Sungurlu’dan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kadir Şahiner’i aday göstermişti. Sungurlu’nun iki beldesi Tuğlu ve Yörüklü’de Belediyeyi elinde bulunduran MHP, bakalım Sungurlu’dan kimi aday gösterecek.

ALACA’DA FUAT İSTANBULLU AĞIRLIĞI

Yine MHP’nin güçlü olduğu ilçelerden Alaca’da da eski Belediye Başkanı Fuat İstanbullu ismi öne çıkıyor. Son yapılan milletvekilliği genel seçimlerinde MHP’den 2. Sıra Çorum Milletvekili Adayı gösterilen Fuat İstanbullu, Alaca siyasetinin etkili isimleri arasında yer alıyor. Daha önce AK Parti, Alaca’da emekli öğretmen şimdiki Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’ü belediye başkan adayı göstermiş ve Fuat İstanbullu’ya karşı kaybetmişti. Gözler şimdi Alaca’da AK Parti’nin kimi aday göstereceğinde…Çünkü AK Parti’nin adayı kuşkusuz Alaca’daki seçimin kaderini değiştirecek.

MHP’NİN GÖZÜ ÇORUM’DA BU İLÇELERDE

MHP İl Başkanı Avukat Ercan Daşdan, “Daha öncede söyledik, yerel seçimlerde Çorum’da en başarılı parti Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır. Çünkü milletimizden gördüğümüz ilgi ve samimiyet bunu gösteriyor. Tabi iktidarın baskıları vatandaşın siyasi görüşünü söylemesini engelliyor. Ancak bizlerle bir araya gelen vatandaşlar bu dönem Milliyetçi Hareket Partisini desteklediklerini açıklıyorlar” diyor. Daşdan’a göre MHP yerel seçimde Çorum’daki bazı ilçelerde sürpriz sonuçlara imza atacak. İskilip, Alaca, Osmancık, Sungurlu, Kargı ve Ortaköy bu ilçelerin başında geliyor.

MHP’DE SEÇİM TAKVİMİ

30 Mart 2014’de yapılacak olan mahalli idareler genel seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanan MHP’de teşkilat aday adaylığı takvimi açıklandı.
Açıklanan takvime göre yerel seçimlerde MHP’den aday adayı olmak isteyen il, ilçe ve belde teşkilat başkan ve yöneticilerinin en geç 1 Eylül 2013 tarihine kadar görevlerinden istifa etmeleri gerekiyor. Belirlenen seçim takvimiyle ilgili olarak açıklamada bulunan MHP İl Başkanı Ercan Daşdan, aday adaylığı için 1 Eylül’e kadar görevlerinden istifa edecek olan teşkilat başkan ve yöneticilerinin 9 Eylül 2013 tarihine kadar resmi başvurularını yapmaları gerektiğini söyledi.
Kamu görevinde bulunanların aday adaylığı başvurularının Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanacak seçim takvimine göre belirleneceğini vurgulayan MHP İl Başkanı Daşdan, aday olmanın her teşkilat mensubunun hakkı olduğunu dile getirdi.


Kaynak: corumtime.comFacebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Güncel Haberleri

Başlık Tarih
 
Anadolu Akşemseddin Lisesi Kutlu Doğum Programı20 Nisan 2015
İskilip’te Suyu Akmayan Çeşme Kalmadı17 Nisan 2015
39. Turizm Haftası Etkinlikleri İskilip’te Kutlandı16 Nisan 2015
Kosova'lı Bakanın İskilip'e Selamı Var15 Nisan 2015
İskilip’in Güreş Eğitim Merkezine Duyduğu İhtiyaç!15 Nisan 2015
İskilip Atık Su Arıtma Tesisi’nde Çalışmalar Tam Gaz 15 Nisan 2015
Türkiye Şampiyonasında Altın Madalya Özgür Yiğit’in14 Nisan 2015
Ani Elektrik Kesintileri Vatandaşı Mağdur Ediyor14 Nisan 2015
Öğrencilerden Başkan Çatma’ya Soru Yağmuru14 Nisan 2015
Hilal Kebap Salonu Sezonu Açtı14 Nisan 2015
Murat Sak, 28 Yıllık Futbol Yaşantısını Noktaladı13 Nisan 2015
Dicle’den 300 Araçlık Konvoyla Uğurlanmış11 Nisan 2015
Polis Teşkilatı’nın 170. Yıldönümü İskilip’te Kutlandı10 Nisan 2015
Müşteriye Saygı Kaliteli Hizmetle Olur10 Nisan 2015
İskilip Polis Teşkilatından Başkan Çatma’ya Ziyaret10 Nisan 2015
Nurettin Kulalı’dan Teşekkür Mesajı09 Nisan 2015
Tarihi Projenin Yapım İşine Başlanıyor09 Nisan 2015
Oğuzların Çorum Adliyesi’ne Bağlanmasına İskilip Tepkili09 Nisan 2015
İskilipli Öğrenciler İlahi Grubu Kurdu08 Nisan 2015
Orta Kuşak Futbol Turnuvası'na Başvurular Başladı08 Nisan 2015
İskilip’te Toplanan Mantar Fransa’da En Pahalı Yemek07 Nisan 2015
Dünyanın Önemli Fotoğraf Sanatçısının İskilip Satırları07 Nisan 2015
Türkiye’deki Nadir Kütüphanelerden Birine Sahibiz03 Nisan 2015
Servis Otobüsü 2 Öğrenciyi Altına Aldı02 Nisan 2015
İskilip Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Avrupa’da İş Güvenliği Eğitimleri Alıyor02 Nisan 2015
İskilip Köyleri Ulaşımda Mağduriyet Yaşamadı02 Nisan 2015
Açık Tarım Cezaevi İçin Proje Çalışması Başladı01 Nisan 2015
Küçük Kıza Otomobil Çarptı01 Nisan 2015
Başkan Çatma 1 Yılı Değerlendirdi01 Nisan 2015
Sel Suları Yolu Yuttu31 Mart 2015
Cengiz Küçükayvaz İskiliplileri Güldürdü31 Mart 2015
Belediye İş Bankası İle Sözleşme İmzaladı31 Mart 2015
Facianın Eşiğinden Dönüldü31 Mart 2015
İskilip’te “51. Kütüphane Haftası” Etkinliği Düzenlendi30 Mart 2015
Belediye İnşaat Çalışmalarına da İzin Verecek30 Mart 2015
Dolma Sezonu Başladı Kalp Krizine Dikkat!30 Mart 2015
Fest Travel Bu Hafta da İskilip’teydi28 Mart 2015
Buğdayda Hastalık Korkusu!28 Mart 2015
İskilip’te KKKA Şüpheli Ölüm27 Mart 2015
Ahmet Saat Yunağı da Tamam27 Mart 2015
İskilipli Genç Hayata Tutunamadı26 Mart 2015
Uslu’dan Çatma’ya Ziyaret26 Mart 2015
YGS’nin İskilip Birincileri Belli Oldu26 Mart 2015
İçimizden Biri “HAFIZ”25 Mart 2015
İskilip İçin En Büyük Hayaliydi25 Mart 2015
Bu Ay Saatleri İleri Almayı Unutmayın24 Mart 2015
Nurettin Kulalı, Hatıra Bıçağını Teslim Aldı24 Mart 2015
Öğrencilerden Hayvan Barınağı Talebi24 Mart 2015
Gazi Ömer Küyük Unutulmadı24 Mart 2015
Dolma Ustaları Uyarıyor; “Bize Sormadan Düğün Günü Belirlemeyin”23 Mart 2015
Nuriye Lokum Son Yolculuğuna Uğurlandı23 Mart 2015
Karaçukur’daki Yangının İzleri Gün Ağarınca Ortaya Çıktı23 Mart 2015
İskilip’e Yeni Bir Eser “Oyun Kenti İskilip”23 Mart 2015
İskilip’te Yeni Bir İş Yeri Daha Dualarla Hizmete Açıldı23 Mart 2015
Havalar Isınıyor İskilip Canlanıyor23 Mart 2015
Karaçukur Köyü’nde Yangın22 Mart 2015
Türkiye’nin Önde Gelen Turizm Şirketi İskilip’e Tur Düzenliyor20 Mart 2015
İskilip’te Fidan Dikimi Çalışmaları20 Mart 2015
İskilip’te Akmayan Çeşmeler Hayat Buluyor20 Mart 2015
İskilip’te “Değerler Eğitimi Projesi” 19 Mart 2015
Çanakkale Zaferi’nin 100’üncü Yıl Dönümü Anısına İskilip’te Sinema Filmi18 Mart 2015
Kaymakcan, “İskilip Bu Kez Başaracak Diyen Gönüllere Şahitlik Ettik” 18 Mart 2015
100. Yılında Çanakkale Şehitleri İskilip’te Rahmetle Anıldı18 Mart 2015
Ali Koçkaya'dan Çanakkale Zaferi Mesajı18 Mart 2015
Recep Çatma, “Şehit ve Gazilerimizi Rahmetle Anıyoruz”18 Mart 2015
Çanakkale'de "İskilip Alayı"18 Mart 2015
Yılın En İyi Aile Hekimi İskilip’ten17 Mart 2015
İskilip’in Tarihi Mekanları İncelendi16 Mart 2015
Çorum Nüfusuna Kayıtlı Olanda İskilip’te İkamet Şartı Aranmayacak16 Mart 2015
İskilip’e Yeni Ambulans14 Mart 2015
OTO YIKAMA VE ESNAFLIK13 Mart 2015
Muhsin Kocasaraç’tan Başkan Çatma’ya Ziyaret13 Mart 2015
Başkan Recep Çatma’ya TOKİ İçin Tebrik Ziyareti13 Mart 2015
İskilip’te Devasa Büyüklükte Kadın Figürü!12 Mart 2015
“İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma” Proğramı12 Mart 2015
İskilip’te TOKİ’ye İlgi Yoğun12 Mart 2015
YGS Sınavına Girecek Adaylar Dikkat!11 Mart 2015
Ünlü Oyuncu Küçükayvaz 30 Mart’ta Yeniden İskilip’te11 Mart 2015
Kaymakam Gürsoy, Köy Okulunu Ziyaret Etti11 Mart 2015
Yol Süpürme Aracı İskilip’te10 Mart 2015
Akdoğan Uyardı: “Zehirli Keneler Ölümlere Yol Açabilir”10 Mart 2015
İskilip’te TOKİ İçin Başvurular Alınmaya Başladı09 Mart 2015
2.Bedri Rahmi Eyüboğlu Hikaye Yarışması09 Mart 2015
Ali Koçkaya’dan Kadınlar Günü Mesajı 08 Mart 2015
İskilip Kadın Kolları Başkanı Fatma Selvi’den Kutlama Mesajı08 Mart 2015
Gençlik Kolları Başkanı Sağlam’dan Kutlama Mesajı08 Mart 2015
Başkan Çatma’dan Kutlama Mesajı07 Mart 2015
İskilipli Girişimciler Bu Habere Dikkat!06 Mart 2015
Vefatı İskilip'i Üzdü!06 Mart 2015
Çatma, Mutaflar Mahallesi Sakinleri İle Bir Araya Geldi06 Mart 2015
Çınar Dürüm Cafe Hizmete Açıldı06 Mart 2015
İskilip Ulu Cami Minaresi Neden Kuzeyde06 Mart 2015
Belediye Bünyesine Yeni Masalar 05 Mart 2015
Damızlık İnek Dağıtım Projesi Bilgilendirme Toplantısı 05 Mart 2015
Hastanenin Yapım İşine Bu Gün Başlandı04 Mart 2015
İskilipli Girişimcilerin Hayali Gerçek Oldu04 Mart 2015
Hanımlardan Çatma’ya Nezaket Ziyareti04 Mart 2015
İskilipli Genç Öğretmen Hayatını Kaybetti03 Mart 2015
Sepetli Motor Kazası Ucuz Atlatıldı03 Mart 2015
Bu Gece İskilip Tarihine Not Düşülür27 Şubat 2015
İskilip’te Gerçeği Aratmayan Kurtarma ve Yangın Tatbikatı27 Şubat 2015
Belediye Haber Bülteni 19. Sayısı Çıktı27 Şubat 2015
Öğrencilerinden Prof. Dr. Recep Kaymakcan’a Destek25 Şubat 2015
Taşkın Koruma Projesi Hayata Geçiyor24 Şubat 2015
İskilip Ülkü Ocakları Fırat Çakıroğlu İçin Mevlit Okuttu24 Şubat 2015
Nurettin Kulalı Gazetecilerle Bir Araya Geldi22 Şubat 2015
Kara Pazar: 4 Ölü 2 Yaralı22 Şubat 2015
AK Parti Gençlik Kolları’nda Yeni Yönetim21 Şubat 2015
Hemşerimiz Nurettin Kulalı, Aday Adaylığını Açıkladı21 Şubat 2015
İlk Cemre Havaya Düştü20 Şubat 2015
Prof Dr. Recep Kaymakcan Kimdir?20 Şubat 2015
Pakdil, “Çorum Deyince Aklıma İskilipli Atıf Hoca Gelir”20 Şubat 2015
Derekargın Göleti İhale Aşamasında19 Şubat 2015
Hemşerimiz Ahmet Sağlam’a 3. Devlet Nişanı Yolda19 Şubat 2015
Belediye Basın Müdüründen Açıklama19 Şubat 2015
İskilipli Çiftçiler Bu Habere Dikkat!19 Şubat 2015
Okullara 2 Gün Kar Tatili18 Şubat 2015
Prof.Dr. Recep Kaymakcan Ziyaretlere İskilip’ten Başladı18 Şubat 2015
Köylü Seferber Oldu18 Şubat 2015
Sezer Petrol’den Örnek Davranış18 Şubat 2015
Nurettin Kulalı’dan Başkan Çatma’ya Ziyaret18 Şubat 2015
Hemşerimiz Prof. Dr. Recep Kaymakcan Aday Adaylığını Açıkladı18 Şubat 2015
4. AK Parti Kadın Kolları Olağan Kongresi Yapıldı17 Şubat 2015
Nurettin Kulalı’nın İskilip Ziyareti17 Şubat 2015
Ebussuud Efendi Ortaokulu Başarısına Başarı Katıyor16 Şubat 2015
Kamil Akdoğan Mazbatasını Aldı16 Şubat 2015
Av Tüfeğiyle İntihar Etti12 Şubat 2015
İsmail Duran Son Yolculuğu’na Uğurlandı12 Şubat 2015
İskilip’te Hastalar Evleri’nde Ziyaret Ediliyor12 Şubat 2015
İsmail Duran Hayatını Kaybetti11 Şubat 2015
Yangının Boyutu Gün Ağarınca Ortaya Çıktı!11 Şubat 2015
Akpınar Köyü’nde Yangın11 Şubat 2015
Başkan Çatma, Kalenin Restorasyonu İçin Düğmeye Bastı10 Şubat 2015
Taşımalı Eğitim Servis Şoförleri Uyarıldı10 Şubat 2015
Kar 50 CM’yi Buldu10 Şubat 2015
Kamil Akdoğan Güven Tazeledi10 Şubat 2015
Nurettin Kulalı İstifasını Sundu10 Şubat 2015
Şeyh Yavsi ve Kazasker Camileri’nde Restorasyon Devam Ediyor10 Şubat 2015
İskilip Ziraat Odası'nda Seçim Heyacanı Başladı10 Şubat 2015
Yakup Sağlam Çorum’dan Aday Adayı Olmayacak09 Şubat 2015
Prof.Dr. Recep Kaymakcan Aday Adayı09 Şubat 2015
Son Dakika! Ahmet Ölçer İstifa Etti09 Şubat 2015
Recep Çatma, “Hayalimizdeki İskilip İçin Çalışıyoruz”09 Şubat 2015
Selim İstanbulluoğlu, Delegelere Projelerini Anlattı08 Şubat 2015
Ziraat Odası Başkanı Kamil Akdoğan’dan Yemekli Davet07 Şubat 2015
Ceylan’a İskilip’te Görkemli Karşılama05 Şubat 2015
İskilip Esnafına Önemli Uyarı05 Şubat 2015
Salim Uslu TBMM'de İskilipli Atıf Hoca İçin Söz Aldı05 Şubat 2015
Başkan Recep Çatma Doğalgaz İçin Ankara’da04 Şubat 2015
İskilip’te Yolcu Minübüsü Şarampole Yuvarlandı04 Şubat 2015
İskilip’te Uygulamalı Girişimlik Eğitimi Kursu Başlıyor03 Şubat 2015
Seyyah-ı Fakir İskilip Bölümü03 Şubat 2015
Bu Proje İskilip’in Tek Sanal Rehberi 03 Şubat 2015
Türkiye’nin Yakından Tanıdığı Bir İsim02 Şubat 2015
İskilipli Atıf Hoca Vefatının 89. Yılında Dualar İle Anıldı02 Şubat 2015
İskilipli Atıf Hoca Vefatının 89. Yılında Anılıyor 02 Şubat 2015
Ölüm Namaz Vakti Yakaladı31 Ocak 2015
Ziraat Odası Başkanı Kamil Akdoğan Ziyaretlere Devam Ediyor31 Ocak 2015
Başkan Recep Çatma, 1 Yıl Daha Sabır İstedi30 Ocak 2015
95 Yıllık Kara Kutu Açılıyor!29 Ocak 2015
Cahit Bağcı, "Doğalgaz İhalesi En Geç 2 Ay İçinde"29 Ocak 2015
Hüseyin Amcadan Kaymakam Gürsoy’a Ziyaret29 Ocak 2015
Bakan Taner Yıldız, Doğalgaz Konusunda Son Noktayı Koydu28 Ocak 2015
Cahit Bağcı, “İskilip’e 4 Yılda 400 Milyon Liralık Yatırım Yaptık”28 Ocak 2015
İskilip Derbisine Saha Engeli28 Ocak 2015
600 Metre Alanda Refüj Aydınlatma Çalışması Bitirildi27 Ocak 2015
İskilip’ten Çorum’a Giden Araç Tır Altında Kaldı26 Ocak 2015
İskilip Esnaf Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu26 Ocak 2015
Bakan Lütfi Elvan, “İskilip’i Çankırı’ya Bağlıyoruz”26 Ocak 2015
İskilip’te 6 Bin 207 Öğrenci Karne Aldı23 Ocak 2015
Çocuklar Karnelerini Başkan Çatma'nın Elinden Aldı23 Ocak 2015
Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na Çağrıldı23 Ocak 2015
Başkan Çatma’dan Uslu’ya Teşekkür Ziyareti22 Ocak 2015
Şeyh Yavsi, Kazasker ve Hacı Mürsel Cami’lerinde Restorasyon22 Ocak 2015
İskilip-Çorum Yolunda Kaza21 Ocak 2015
Master Planı Çalışmalarında İskilip Değerlendirildi21 Ocak 2015
İskilip MEM Dönemi Tatlı Bitirdi21 Ocak 2015
İskilip Ziraat Odası Başkanı Akdoğan Delegeler İle Bir Araya Geldi21 Ocak 2015
Kızılırmak Sulama Projesi’nin İhale Tarihi Belli Oldu21 Ocak 2015
Sakarya İlkokulu’nda Annelere Seminer20 Ocak 2015
İskilip’e Sentetik Çim Saha İçin Çalışmalar Başlatıldı20 Ocak 2015
İskilip’in Yurt İnşaatında Sona Gelindi20 Ocak 2015
İskilip’te Doğaya Yem Bırakıldı19 Ocak 2015
HÜMÖD Basın Açıklaması18 Ocak 2015
İskilip Bakkallar Odası Başkanı Osman Top’tan Açık Destek18 Ocak 2015
Başkan Çatma’dan Bu Davranışını Bozmamasını İstediler16 Ocak 2015
Ak Parti İskilip Kadın Kolları Başkanı Selvi Oldu16 Ocak 2015
İskilip’te ve Çorum’da Örnek Olacak Proje16 Ocak 2015
Turizm Ofisi’ne ve Yerel Kalkınma Derneği’ne İskilip Evi Tahsis Edildi 16 Ocak 2015
Aslan Sağlam Güven Tazeledi16 Ocak 2015
İskilip Belediyesi'ne Araç Bedeli Nakit Olarak Ödenecek13 Ocak 2015
Yakup Sağlam’ın Adaylığa Bu Dönemde Sıcak Baktığı Öğrenildi13 Ocak 2015
İskilip-Çankırı Yolu İhalesi Yapıldı12 Ocak 2015
İskilip’e Bağlı Göl Köy de Çıkan Yangın Korkuttu11 Ocak 2015
Kaymakam Gürsoy Gazetecilerle Bir Araya Geldi11 Ocak 2015
Projenin İlk Seminerini Ecz. Özden Sak Verdi11 Ocak 2015
İskilip’in Kaybedecek Bir 5 Senesi Daha Yok!10 Ocak 2015
Almalı, Bakım ve Sağlık Hizmetleri Müdürü Oldu10 Ocak 2015
İskilip Eczacılarından Öğrencilere Gönüllü Eğitim10 Ocak 2015
İdeciler Günü’nüz Kutlu Olsun10 Ocak 2015
“İskilip İçin Şu da Gerekli Dediğiniz Her Şeyi 5 Yıl İçerisinde Yapacağız”09 Ocak 2015
İskilip’te İlk Defa Fleksibl URS İle Ameliyat Yapıldı09 Ocak 2015
İskilip’e Kar Paletli Ambulans İçin İmza Kampanyası08 Ocak 2015
İskilipli Çiftçiler Dikkat08 Ocak 2015
Tarihi Projenin Hayata Geçmesine Sayılı Günler Kaldı08 Ocak 2015
Taşımalı Öğrencilere Bu Hafta Okul Yok07 Ocak 2015
İskilip Devlet Hastanesi İhalesi Tamam 07 Ocak 2015
Tanay’ın Kitabı Stanford Üniversitesi Kütüphanesinde07 Ocak 2015
İskilip’te Eğitime Kar Engeli06 Ocak 2015
İskilip’te Karla Mücadele06 Ocak 2015
İskilip’te Okullar Tatil Oldu06 Ocak 2015
İskilip Güne Karla Uyandı06 Ocak 2015
Dünya’da ve Türkiye’de Nükleer Enerji05 Ocak 2015
İskilip! Bu Gece ve Yarına Dikkat05 Ocak 2015
Ensar Kırtasiye Yeni Yerinde Hizmetinizde05 Ocak 2015
İskilip MESEM’de Kayıt Dönemi Başladı05 Ocak 2015
İskilip’e Bir Öneri05 Ocak 2015
Recep Çatma, “2015 Yılı İskilip İçin Yatırım Yılı Olacak”04 Ocak 2015
İskilip’te Topkapı Sara’yı ve Kutsal Emanetler Anlatıldı31 Aralık 2014
Hamdi Hafız’dan İskilip Kent Arşivine Önemli Destek 30 Aralık 2014
Ahmet Sami Ceylan’ın İskilip Ziyareti30 Aralık 2014
Hemşerimiz Nurettin Kulalı Yazdı29 Aralık 2014
İskilip’in Kalbi Bu Proje İle Atacak29 Aralık 2014
İskilip’te Yüksek Kesimler Beyaza Büründü27 Aralık 2014
İskilip’te 29 Çeşme Su İle Yeniden Hayat Buldu26 Aralık 2014
Kaymakam Gürsoy, “Akkil Peri Bacaları”nı Gezdi26 Aralık 2014
Tarihi İskilip Evleri’nin Birebir Maketini Yapıyor25 Aralık 2014
Çatma, "Kentsel Dönüşüm Projesini" Açıkladı24 Aralık 2014
İskilip'te Çekilen Silahlar Patlayınca Sinema Filmi24 Aralık 2014
Bakın İskilip’e Bu Kez Neyin Müjdesini Verdi?24 Aralık 2014
Başkan Çatma’dan İskilip MHP’ye Hayırlı Olsun Ziyareti24 Aralık 2014
Gürsoy ve Çatma Muhtarlarla Bir Araya Geldi24 Aralık 2014
İskilip MYO’ya Yeni Program24 Aralık 2014
Katil Zanlısı Teslim Oldu24 Aralık 2014
Kaymakam Gürsoy'dan Başkan Çatma'ya Ziyaret23 Aralık 2014
İskilip’te Akmayan Çeşme Kalmayacak22 Aralık 2014
İskilip Ceza Evi’nden İzinli Çıkan Mahkum Öldürüldü20 Aralık 2014
İskilipli Gazi Ömer Dede! Devlet Yıpranır Diyerek Gazi Maaşı Almıştı19 Aralık 2014
Yarın İskilip’te Bu Mahalle ve Sokaklarda Elektrik Olmayacak18 Aralık 2014
Türk Eğitim-Sen İskilip İlçe Milli Eğitim Müdürünü Eleştirdi17 Aralık 2014
Mahmut Özkoca’dan İl Milli Eğitim Müdürü Büyük’e Nezaket Ziyareti17 Aralık 2014
İskilip Bakkallar Odası’na Kayıtlı Esnafın Sertifikaları Geldi17 Aralık 2014
Başkan Çatma ATV Televizyonu İle Röportaj Yaptı16 Aralık 2014
İskilip Esnafı Kursa Yoğun İlgi Gösterdi16 Aralık 2014
İskilip’in “İçme Suyu Projesi”nin İhale Tarihi Belli Oldu15 Aralık 2014
İskilip 100 Yataklı Devlet Hastanesi İşinin İhale Tarihi Belli Oldu14 Aralık 2014
İskilip'te Ağacın Altında Kalan Genç Hayatını Kaybetti14 Aralık 2014
Hemşerimiz Kavuncu Haksız Rekabetin Karşısında12 Aralık 2014
86 Bin Dekar Araziyi Suya Kavuşturacak 12 Aralık 2014
İskilip’e Atıf Hoca Kültür Merkezi İçin İlk Adım Atıldı11 Aralık 2014

İskilip Belediyesi Haber Bültenleri

TCMB Döviz Kuru
..
Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğenmedim
Fena Değil
Beğendim

Sonuçlar
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Arşiv Arama
 
En Çok Okunan İskilip Haberleri
İskilip Videoları
En Çok Yorumlanan
İskilip Resimleri
Hava Durumu
Radyo
Bugünkü Gazeteler
Takvim
Ziyaretçi
Facebook Beğen
    
Anasayfa | Video Galeri | Gazeteler | Foto Galeri | Sohbet Odası
Haber Ara

iskilip haberleri, iskilip, iskilip siteleri, iskilipten haberler, iskilip kalesi, iskilip son dakika, sondakika iskilip, iskilip resimleri, iskilip fotoları, iskilip fotoğrafları, iskilip dolması, iskilip yemekleri, iskilip tosya yolu, iskilip belediyesi, iskilip belediyespor, iskilip spor, iskilip stadı, şehit mikail kaya stadı, iskilip demirciler çarşısı, iskilip sanayisi, iskilip gazetesi, bilal arıcı, erhan ateş, burak izzet karaca, iskilipin sesi, iskilip mahalleleri, iskilip devlet hastanesi, iskilip eczaneleri, iskilip şehir stadı, iskilip nöbetci eczane, iskilipli alimler, iskilipli atıf hoca, iskilip adliyesi, iskilip kaymakamlığı, iskilip fabrikaları, greyder, kavsan, ayakkabı, iskilip milenyum bilgisayar, hastane caddesi, iskilip uludere mahallesi, iskilip meydan mahallesi, iskilip camileri, camiileri, iskilip şeyh yavsi camii, camisi, iskilip çaşı camii, camisi, iskilip facebook, iskilip çorum, tuncay mumcu, iskilip doğalgaz çalışmaları, iskilip altyapı çalışmaları, gurbetteki iskilipliler,
Codec Haber