Video Galeri
Gazeteler
Foto Galeri
Sohbet Odası
 
Ana Sayfa > Güncel

MHP'nin Sürpriz Çorum ve İlçe Adayları
28 Ağustos 2013
Bu haber 7902 kez okundu
Türkiye seçim sathı mahalinde… Art arda gelecek üç sandık, aynı zamanda siyasetin de kaderini belirleyecek. Kritik eşik, 2014 Mart’ında yapılacak yerel seçimler. Zira Meclis’teki dört siyasi parti de şunun farkında; genel seçimde galibiyetin tek yolu yerelde elde edilecek zafer.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Türkiye seçim sathı mahalinde… Art arda gelecek üç sandık, aynı zamanda siyasetin de kaderini belirleyecek. Kritik eşik, 2014 Mart’ında yapılacak yerel seçimler. Zira Meclis’teki dört siyasi parti de şunun farkında; genel seçimde galibiyetin tek yolu yerelde elde edilecek zafer!

ÜÇ SEÇİM İÇİN TEK KAMPANYA

2014′ten itibaren art arda yapılacak üç seçim, ‘siyasetin sırat köprüsü’ olacak. Yerelde, genelde ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde galip gelenler, Türkiye’nin dönüşümünde yetki sahibi olacak. Başarısız olanlar için ise yolun sonu görünecek! Bu sürecin kilit ismi hiç şüphesiz Başbakan Erdoğan olacak. Erdoğan’ın önünde ‘üç bilinmeyenli denklem’ çözüm bekliyor; İmralı süreci, yeni anayasa ve başkanlık, Abdullah Gül’ün Köşk adaylığı.

9 IŞIKTA HEDEF 9 BÜYÜKŞEHİR

MHP, yerel seçimlere, genel seçim havasında hazırlanıyor. 2014 Mart’ında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde AKP’nin olası bir puan kaybının birkaç ay sonraki cumhurbaşkanlığı seçimini önemli oranda etkileyeceğini düşünen parti yönetimi, çalışlamalara başladı. MHP, teşkilat görüşleriyle anketlerin örtüştüğü yerlerde aday açıklamalarına başladı.
Ayrıca partinin yerel seçim stratejisi teşkilatlarla paylaşılırken ‘MHP’li bir belediye nasıl olmalı?’ sorusuna yanıt aranıyor.

TEŞKİLATLARA İNİSİYATİF

PARTİNİN kurucu genel başkanı merhum Alparslan Türkeş’in 9 ışık doktrinini şiar edinen parti, 9 ilde büyükşehiri alabilmek için iddialı çalışmalar yapıyor. Bu iller, MHP’nin geleneksel olarak güçlü olduğu Adana, Antalya, Hatay, Mersin. MHP’nin kazanmayı istediği diğer büyükşehirler ise Ankara, Aydın, Sakarya, Samsun, Kocaeli. Diğer illerde de analizler tamamlandı. 2009′da en iyi oy alınan yerler, az farkla kaybedilen belediyeler, parlamento dışı partilerden seçilen belediye başkanları gibi istatistiki çalışmalar yapılıyor. Adaylar konusunda da teşkilatlara inisiyatif tanındı. “Üzerinde ittifak ettiyseniz adayınızı getirin, açıklayalım” diyerek örgütlere mesaj veren Genel Merkez, nisan ayında bazı illerde belediye başkan adaylarını açıklayacak. Partinin yerel seçimlerde kullanacağı seçim şarkısı da belirlendi.

TARİHİMİZİN EN YÜKSEK OYU

MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Büyükşehir Yasası’nın iktidarın aleyhine döneceği konusunda iddialı: Bu yasa, yerel seçimde milletten dönecek. MHP, 44 yıllık tarihi boyunca genel seçimler dahil en yüksek oyu, bu seçimde alacak.

İL BAŞKANI ÇORUM MERKEZ ADAYI OLABİLİR

MHP’nin uzun bir süredir Çorum’da il başkanlığı görevini yürüten genç hukukçu Ercan Daşdan, yerel seçimde MHP’nin Çorum Belediye Başkan Adayı olabilir. Çünkü parti Çorum merkezde güçlü bir aday bulma konusunda sıkıntı yaşıyor. Daha önce iki kez dönemin TEDAŞ Müdürü Bekir Soyocak Belediye Başkan adayı gösterilmiş, ancak seçimde istenilen sonuç elde edilememişti. Şimdi ise MHP yönetimi farklı bir yol izleyecek. Kulislere yansıyanlara göre Çorum merkez için iki isim öne çıkıyor. Biri partinin mevcut İl Başkanı Avukat Ercan Daşdan, bir diğeri ise Çorum kamuoyunun yakından tanıdığı 19. Dönem Çorum Milletvekili Mimar Adnan Türkoğlu…

ADNAN TÜRKOĞLU’NUN ADI ÇOK GEÇİYOR

Çorumluların yakından tanıdığı bir isim olan eski milletvekili Adnan Türkoğlu, geçtiğimiz günlerde Habertürk Gazetesi’nde CHP’nin muhtemel Çorum merkez adayı olarak gösterilmişti. Türkoğlu ise gazetede çıkan bu haberden sonra yakın çevresine bu haberi yalanlarken espriyle karışık “CHP ile MHP anlaşsın, ortak aday oluyum” demişti. Anlaşılan o ki Adnan Türkoğlu MHP’nin Çorum Belediye Başkan Adaylığına daha sıcak bakıyor. Şahsına gelecek oylar, MHP tabanının vereceği destek ve CHP’den gelebilecek sürpriz bir destek Adnan Türkoğlu’nu taş binaya oldukça yaklaştıracak gibi duruyor.

MHP İSKİLİPTE BİR HAYLİ İDDAALI

İskilip’te Ak Parti’den sonraki ikinci güçlü parti olan MHP’de aday adaylıkları konuşulmaya başlandı. Parti adaylar için takvimi başlatmadan ilk açıklama bir dönem Devlet Bakanı Abdulhaluk Çay’ın müşavirlerinden birisi olan Ahmet Almalı’dan geldi. Seçimde aday olacağını ifade eden Almalı geniş açıklamayı MHP’nin seçim takvimi açıklandıktan sonra yapacak.

İsmet Uslu, Ali Baykal, Mustafa Çorumlu’da adı geçen aday adayları arasında yer alıyor. Fakat adaylık açıklamasında bulunmadılar. MHP İskilip’te 2 dönem belediye başkanlığını kazandıktan sonra 2004′te belediye Ak Parti’ye geçti.
2004 ve 2009 seçimlerinde belediyeyi kazanamayan MHP’de Mehmet Lokum ile alınan oy dikkate alındığında “partinin en güçlü ismi” olarak öne çıkıyor. Lokum ise “aday olmayacağını” beyan ediyor ama yinede MHP tabanın gözü onun üzerinde…

SUNGURLU’DA ÇOK ADAYLI BİR YARIŞ

Yine Çorum’da MHP’nin güçlü olduğu ilçelerden biri de Sungurlu…Bir dönem Vahit Kayırıcı’nın da bir Sungurlulu olarak Çorum Milletvekilliği yaptığı düşünülürse MHP Sungurlu’ya ayrı bir önem veriyor. AK Parti’den önce Sungurlu Belediyesi MHP’nin elindeydi. Dönemin Sungurlu Belediye Başkanı da Fevzi Örslü’ydü…Şimdi Kadir Şahiner, Mehmet Topuksak, İrfan Karslı, Şevki Kalınsazlıoğlu ve Paşa Öksüz gibi isimler MHP Sungurlu Belediye Başkan Aday Adayları olarak öne çıkıyor. 2009 yılında yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde de MHP Sungurlu’dan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kadir Şahiner’i aday göstermişti. Sungurlu’nun iki beldesi Tuğlu ve Yörüklü’de Belediyeyi elinde bulunduran MHP, bakalım Sungurlu’dan kimi aday gösterecek.

ALACA’DA FUAT İSTANBULLU AĞIRLIĞI

Yine MHP’nin güçlü olduğu ilçelerden Alaca’da da eski Belediye Başkanı Fuat İstanbullu ismi öne çıkıyor. Son yapılan milletvekilliği genel seçimlerinde MHP’den 2. Sıra Çorum Milletvekili Adayı gösterilen Fuat İstanbullu, Alaca siyasetinin etkili isimleri arasında yer alıyor. Daha önce AK Parti, Alaca’da emekli öğretmen şimdiki Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’ü belediye başkan adayı göstermiş ve Fuat İstanbullu’ya karşı kaybetmişti. Gözler şimdi Alaca’da AK Parti’nin kimi aday göstereceğinde…Çünkü AK Parti’nin adayı kuşkusuz Alaca’daki seçimin kaderini değiştirecek.

MHP’NİN GÖZÜ ÇORUM’DA BU İLÇELERDE

MHP İl Başkanı Avukat Ercan Daşdan, “Daha öncede söyledik, yerel seçimlerde Çorum’da en başarılı parti Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır. Çünkü milletimizden gördüğümüz ilgi ve samimiyet bunu gösteriyor. Tabi iktidarın baskıları vatandaşın siyasi görüşünü söylemesini engelliyor. Ancak bizlerle bir araya gelen vatandaşlar bu dönem Milliyetçi Hareket Partisini desteklediklerini açıklıyorlar” diyor. Daşdan’a göre MHP yerel seçimde Çorum’daki bazı ilçelerde sürpriz sonuçlara imza atacak. İskilip, Alaca, Osmancık, Sungurlu, Kargı ve Ortaköy bu ilçelerin başında geliyor.

MHP’DE SEÇİM TAKVİMİ

30 Mart 2014’de yapılacak olan mahalli idareler genel seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanan MHP’de teşkilat aday adaylığı takvimi açıklandı.
Açıklanan takvime göre yerel seçimlerde MHP’den aday adayı olmak isteyen il, ilçe ve belde teşkilat başkan ve yöneticilerinin en geç 1 Eylül 2013 tarihine kadar görevlerinden istifa etmeleri gerekiyor. Belirlenen seçim takvimiyle ilgili olarak açıklamada bulunan MHP İl Başkanı Ercan Daşdan, aday adaylığı için 1 Eylül’e kadar görevlerinden istifa edecek olan teşkilat başkan ve yöneticilerinin 9 Eylül 2013 tarihine kadar resmi başvurularını yapmaları gerektiğini söyledi.
Kamu görevinde bulunanların aday adaylığı başvurularının Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanacak seçim takvimine göre belirleneceğini vurgulayan MHP İl Başkanı Daşdan, aday olmanın her teşkilat mensubunun hakkı olduğunu dile getirdi.


Kaynak: corumtime.comFacebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Güncel Haberleri

Başlık Tarih
 
İskilip’te Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Öğrenci Yaralandı18 Nisan 2014
Gürsoy ve Çatma Gösteri Maçı Yaptılar18 Nisan 2014
Mangala Turnuvası’nda Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi18 Nisan 2014
Protokolün Destek Çağrısı Sürüyor17 Nisan 2014
Atatürk Orman Çiftliği İskilip’in En Gözde Mekanı Olmaya Aday17 Nisan 2014
Başkan Çatma'nın İlk Önceliği Terminal Binası16 Nisan 2014
İlk Bileti Kaymakam Gürsoy Satın Aldı15 Nisan 2014
Logo Yarışması Sonuçlandı15 Nisan 2014
Reklam Filminde Oynayacak15 Nisan 2014
İskilip'in Arıtma Tesisi İnşaatı Başladı15 Nisan 2014
Ödüllü Mangala Turnuvası15 Nisan 2014
İskilip’te Arka Arkaya 2 Deprem14 Nisan 2014
“Ayıkla Pirincin Taşını”14 Nisan 2014
Cami Açılışına 35 Kazan Dolma14 Nisan 2014
Bahattin Gündüz İkinci Video Klibi İle Sevenleriyle Buluştu14 Nisan 2014
Kanalizasyon Çalışması 8 Ayrı Bölgede Başladı 14 Nisan 2014
İskilip Belediyespor'da Umutlar Son Haftaya Kaldı14 Nisan 2014
Bir Teşekkür de İskilip Esnaf Odası'ndan12 Nisan 2014
İldeki Gururumuz Atatürk Ortaokulu Başarıdan Başarıya Koşuyor11 Nisan 2014
Arkadaşları ve Öğretmenleri Minik Seydi’yi Dualarla Andı11 Nisan 2014
Mu’adz Dzulkefly İskilip’te Ezan Okudu11 Nisan 2014
BAKKALLAR VE TUHAFİYECİLER ODASININ BASIN AÇIKLAMASI10 Nisan 2014
Malezya TV Kanalı İskilip’te09 Nisan 2014
İskilip Esnafının İçini Rahatlatacak Gündem Maddesi Meclis’ten Geçti08 Nisan 2014
Malezya’nın Ünlü Tv Kanalı “Al Hijra” İskilip’e Geliyor 07 Nisan 2014
İskilip’te Bulunan Küçük Esnafa AVM Koruması07 Nisan 2014
İskilip Belediyespor’la Oynanan Karşılaşmanın Ardından İstifasını Açıkladı07 Nisan 2014
Yeni Belediye Meclisi İlk Kez Toplanıyor07 Nisan 2014
İskilip'te Kırşehir'e Büyük Darbe06 Nisan 2014
Başkan Recep Çatma Göreve Hızlı Başladı06 Nisan 2014
İsmet Uslu, Çorum 10. Bölge Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği’ne Seçildi05 Nisan 2014
İskilip’te Trafik Kazası05 Nisan 2014
Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı04 Nisan 2014
Koltuğunu Kendisini Ziyarete Gelen Küçük Sefa’ya Bıraktı04 Nisan 2014
Başkan Recep Çatma’nın İlk İcraatı Nikah Kıymak Oldu04 Nisan 2014
İskilip Belediyesi’nde Devir Teslim Töreni Yapıldı04 Nisan 2014
Numan Sezer Koltuğu Yeni Sahibi Recep Çatma’ya Teslim Ediyor03 Nisan 2014
Çukurköy Muhtarlık Seçimi İçin Yeniden Sandık Başına Gidecek02 Nisan 2014
Meclis Bu Dönemde de Bayansız Kalmadı02 Nisan 2014
Recep Çatma, Teşekkür Ziyaretlerine Başladı02 Nisan 2014
Gençlik Kolları İlk Sınavını Verdi01 Nisan 2014
İskilip'te Muhtarlık Seçimleri İptal01 Nisan 2014
Çukurköy’de Kıyasıya Mücadele 31 Mart 2014
İşte Belediye ve İl Genel Meclis Üyesi Listesi31 Mart 2014
İskilip Recep Çatma İle Yola Devam Dedi30 Mart 2014
Büyüktaş Mahallesinde YANGIN!28 Mart 2014
Numan Sezer, Cuma Akşamına Gün Verdi28 Mart 2014
İskilip'te Faaliyet Gösteren İçkili Lokanta Süresiz Kapatıldı27 Mart 2014
İSKİLİP’E ASFALT SÖZÜNÜ VERDİ!!!27 Mart 2014
Milletvekilleri İskilip Esnafını Ziyaret Etti26 Mart 2014
İz Takip Köpeği Hayat Kurtardı26 Mart 2014
İskilip’in Kaderini Değiştirecek Proje Kesinlik Kazandı25 Mart 2014
Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas İskilip’te24 Mart 2014
Recep Çatma'nın Kurusaray Çıkarması24 Mart 2014
Cevizler Aşılanmaya Başlandı24 Mart 2014
Çatma '' Yüksek Öğretim Geçiş Sınavına Girecek Olan kardeşlerime başarılar dilerim''22 Mart 2014
Numan Kurtulmuş'a Sevgi Seli22 Mart 2014
11 Gündür Verdiği Yaşam Mücadelesini Kaybetti20 Mart 2014
Çatma, Düzenlenen Yemekli Toplantıda Minübüsçü Esnafı İle Bir Araya Geldi20 Mart 2014
7 Kişinin Öldüğü Saldırıda Hayatını Kaybedenlerden Birisi İskilipli20 Mart 2014
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İskilip’e Geliyor19 Mart 2014
Fikri Kısar Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti19 Mart 2014
Çatma, Şehit Aileleri İle Görüştü19 Mart 2014
Bu Akşam Canlı Yayın Konuğu Nihat Armutçu18 Mart 2014
Ak Partili Kadınların Konuşması İskilip’te Teveccüh ve Coşku ile Karşılandı18 Mart 2014
18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü18 Mart 2014
Duran Kula Annesini Kaybetti18 Mart 2014
Ali Koçkaya, “İskilip’e Verdiğimiz Sözleri Tutarak Bir Bir Yerine Getirdik”18 Mart 2014
Melih Alpsar : '' 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Gününde aziz şehitlerimizi minnet, rahmet ve saygıyla anıyorum ''17 Mart 2014
Recep Çatma, "Şehitlerimizi Asla Unutmayacak ve Unutturmayacağız” 17 Mart 2014
Fikri Kısar “Bu zafer, kahraman askerlerimizin, dünya tarihine geçen bir kahramanlık mücadelesidir”17 Mart 2014
Recep Çatma, Seçim Bürosunun Açılışında Konuştu16 Mart 2014
Numan Sezer Sicili İçin Bakın Nereyi İşaret Etti!!!16 Mart 2014
İskilip’te Umuda Sondaj Çalışması Başladı15 Mart 2014
Mürsel Köstek Hayatını Kaybetti15 Mart 2014
SEZER, “ONLAR NE YAPACAKLARINI ŞAŞIRDILAR ATIP TUTMALARA ALDANMAYIN”14 Mart 2014
Ünlü Sanatçı Onur Şan’ın İskilip’te Çektiği O klip Yayınlandı14 Mart 2014
İskilip’in Tarihi Projesi Start Aldı14 Mart 2014
İl 2. si olan Halk Oyunları Ekibi Kaymakam Gürsoy'u ziyaret etti14 Mart 2014
Chp İlçe Başkanı SÖBE : '' MHP Seçmeni Yanıltıyor ''14 Mart 2014
Fikri Kısar Halasını Kaybetti13 Mart 2014
CEYLAN, "İskilip'in Ak Parti İle Yola Devam Edeceğinden Şüphemiz Yok"13 Mart 2014
Zeren ve Cebeci Ailelerinin Acı Günü13 Mart 2014
İskilip Belediyesi 5 Yıllık Faaliyet Raporu Yayınlandı13 Mart 2014
Çatma’nın Seçim Bürosu Açılış Töreni Aday Tanıtım Şovuna Dönüştü12 Mart 2014
Fikri Kısar, İstiklal Marşı’nın Kabulünü Kutladı12 Mart 2014
Recep Çatma İstiklal Marşı’nın Kabulünün 93. Yıl Dönümünü Kutladı12 Mart 2014
Melih Alpsar’ın İstiklal Marşı’nın Kabul Edilişi Ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Mesajı12 Mart 2014
Çatma, Partisinin Gençlik ve Kadın Kolları ile Bir Araya Geldi11 Mart 2014
İskilip Kaymakamlığı İlk Beşe Kalan Logoları Oylamaya Sundu11 Mart 2014
TAŞERON İŞÇİLERİ ÜZMEYİN!11 Mart 2014
Düzenlenen Yarışmada İskilip İHL Öğrencisi 3. Oldu10 Mart 2014
Bitime 5 hafta kala...10 Mart 2014
5 Yıl Boyunca Alacağı Maaşını Bakın Nereye Verecek10 Mart 2014
ÇATMA, “ARKAMIZDAN KARALAMA KAMPANYASI YÜRÜTÜLÜYOR”09 Mart 2014
Fikri Kısar 8 Martı Eşi ve Partisinin Kadın Kolları ile Birlikte Kutladı08 Mart 2014
Ak Parti İskilip Kadın Kolları Bayanlara Karanfil Dağıttı08 Mart 2014
8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun08 Mart 2014
İskilip Sağlık Meslek Lisesi’ne Yeni Bina07 Mart 2014
Numan Sezer Hizmetleri Twitliyor07 Mart 2014
ERBAKAN’IN İSMİ TARİHİ CAMİDE YAŞATILACAK07 Mart 2014
Meclis Tatile Girdi, Bağcı Soluğu İskilip’te Aldı05 Mart 2014
İskilip Belediye Meclisi Son Kez Toplanıyor05 Mart 2014
Bugün Bana Kızanların Yarın Dua Edeceğine Eminim 05 Mart 2014
İskilip “Kirli Zehirli Havayı Soluyarak Yaşamaktan Acilen Kurtarılmalıdır” Demişti04 Mart 2014
İskilip Dolmasını Tanıttılar04 Mart 2014
Başkan Adayı Çatma Mahallesinde Göz Yaşları İle Karşılandı03 Mart 2014
İSKİLİP ULUCAMİDE KAPSAMLI RESTORASYON03 Mart 2014
İskilip’in Kaplıca Umudu Gerçek Oluyor28 Şubat 2014
İSKİLİP'E SOSYAL HİZMET MERKEZİ YOLDA27 Şubat 2014
İskilip’te Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı26 Şubat 2014
4 Bin Yıllık Oyunun İskilip’te Tanıtımına Başlandı25 Şubat 2014
Erenler Mahallesi Muhtar Adayı Seçim Ofisini Açtı25 Şubat 2014
Fikri Kısar ve Recep Çatma Umre Yolcularını Birlikte Uğurladı24 Şubat 2014
İskilip’te Umre Heyacanı24 Şubat 2014
İskilip’in Belgeseli TRT Ekranlarına Taşınıyor24 Şubat 2014
Bakan İsmet Yılmaz Askeri Birlik Konusunda Net Konuştu! Getiremeyiz24 Şubat 2014
Milli Savunma Bakanı İsmet YILMAZ İskilip'e Geliyor22 Şubat 2014
Bakan Ala, Recep Çatma’nın Seçim Bürosunu Ziyaret Etti22 Şubat 2014
İçişleri Bakanı Kemelek’in Cenazesine Helikopterle Geldi22 Şubat 2014
Saadet Partisi İskilip Belediye Başkan Adayı Açıklandı22 Şubat 2014
Zübeyir Kemelek Son Yolculuğu’na Uğurlandı22 Şubat 2014
Nihat Armutçu '' Taraftarımızdan 1 TL için ricada bulunuyorum''21 Şubat 2014
Zübeyir Kemelek’in Cenazesi İskilip’te 21 Şubat 2014
Cumhurbaşkanı Gül: ''Vali Kemelek daima saygıyla hatırlanacaktır''21 Şubat 2014
Sivas Valisi Hemşerimiz Zübeyir Kemelek'i Kaybettik21 Şubat 2014
İskilip Ak Parti İlçe Teşkilatı Çorum’da Adeta Gövde Gösterisi Yaptı21 Şubat 2014
Belediye Personeli Başkan Sezer’e Veda Yemeği Düzenledi20 Şubat 2014
Engelli Doğumlarını Önlemeye Yönelik Hazırlanan Projenin Tanıtım Toplantısı Yapıldı20 Şubat 2014
Mobbing Araştırması Şehir Merkezinde Bulunan Okullarda Tamamlandı20 Şubat 2014
Belediye’de Çalışacak İŞKUR İşçileri İş Başı Yaptı19 Şubat 2014
İki Grup Arasında Çıkan Kavgada, 3 Kişi Yaralandı19 Şubat 2014
Ak Parti İskilip İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Adayları Belli Oldu18 Şubat 2014
Vali Zübeyir Kemelek'e Karaciğer Nakli Yapıldı18 Şubat 2014
Nerede Oy Kullanacağını Tıkla Öğren18 Şubat 2014
Çatma, “Biz Hayal Vaat Etmeyeceğiz”18 Şubat 2014
İskilip Emniyetinin Ankara’daki Büyük Operasyonu17 Şubat 2014
CHP İskilip Belediye Başkan Adayını Açıkladı17 Şubat 2014
Kısar : '' Doğalgazın Takipçisi Olacağım ''16 Şubat 2014
Orhan Öztürk Bitlis Valisi Oldu16 Şubat 2014
İskilip MHP Miting Havasında Meclis Üyesi Adaylarını Tanıttı15 Şubat 2014
İskilip Jandarması Bu Kez Farklı Bir Denetime İmza Attı14 Şubat 2014
Ak Parti İskilip Gençlik Kollarını Net Bir Dille Uyardı14 Şubat 2014
AK Parti İl Teşkilatından İskilip’e Çıkarma14 Şubat 2014
10 Gün Öncede Elmalı Köyündeki Boş Evler Soyulmuş14 Şubat 2014
İskilip’te Şafak Operasyonu13 Şubat 2014
Kargı'da Ki Deprem İskilip'te de Hissedildi13 Şubat 2014
Ömer Uçar “HER ZAMAN YANINIZDA VE HİZMETİNİZDEYİM”13 Şubat 2014
Sezer, Hangi Projeler İçin Özür Diledi!12 Şubat 2014
Halaçoğlu Seçim Bürosunun Açılışını Yaptı12 Şubat 2014
Melih Alpsar, "Partimizin Başarı Çıtasını Yükseltmek İçin Elimden Geleni Yapacağımı Belirtmek İstiyorum"12 Şubat 2014
İskilip’te Bulunan Berberlere Mesai Saati Uygulaması Getirildi11 Şubat 2014
Recep Çatma, “İskilip’i Hep Birlikte Yöneteceğiz” 11 Şubat 2014
Numan Sezer Muhalefete Gönderme Yaptı10 Şubat 2014
MHP Belediye Meclis Üyelerinin Tanıtımı İçin Toplantı Düzenledi 10 Şubat 2014
CHP İskilip İlçe Başkanı Ahmet Söbe İddialara Son Noktayı Koydu10 Şubat 2014
Yusuf Halaçoğlu İskilip'e Geliyor10 Şubat 2014
Ak Parti’de Görkemli Aday Tanıtım Toplantısı10 Şubat 2014
İskilip Sanayi Yolunda Kaza09 Şubat 2014
MHP Meclis Adaylarını Tanıttı08 Şubat 2014
Fenerbahçe Spor Kulübü İskilip’e Çıkarma Yaptı07 Şubat 2014
‘Atıf Hoca’nın vefat tarihi beraat tarihi olsun’07 Şubat 2014
Banka İnşaatında Çalışan İşçi Merdivenden Düştü07 Şubat 2014
EHLİYET ALACAKLAR DİKKAT!06 Şubat 2014
El Frenini Çekmeyi Unutunca06 Şubat 2014
Hırsızlar İskilip Bakırcılar Çarşısı’nda Cirit Attı06 Şubat 2014
İki Otomobil Çarpıştı05 Şubat 2014
Ak Parti’nin Aday Adayları Yemekli Toplantıda Bir Araya Geldi05 Şubat 2014
TEKNOMARKET - BAY BAYAN ELEMAN ALINACAK05 Şubat 2014
İskilipli Atıf Hoca TBMM'de En Üst Düzeyde Gündeme Getirildi04 Şubat 2014
İskilipliler Bu Habere Dikkat! Rehberlik Kursuna Kayıtlar Başladı04 Şubat 2014
Mustafa Lek, “Bu Kararın İskilip İçin En Hayırlı Karar Olduğuna Gönülden İnanıyorum”04 Şubat 2014
Şehadetinin 88. Yılında Dualarla Anıldı04 Şubat 2014
İskilip’te Proğramlı Elektrik Kesintisi04 Şubat 2014
“Akpınar Köyü’nde İnsanlık Dramı” Başlıklı Haber Hakkında İskilip Kaymakamlığı Yazılı Bir Açıklama Yaptı03 Şubat 2014
Vefatının 88. Yılında Atıf Hoca İçin Mevlit Okutulacak03 Şubat 2014
İskilip’e Bağlı Akpınar Köyü’nde İnsanlık Dramı03 Şubat 2014
Murat Kavuncu’dan İskilip’e Büyük Vefa 02 Şubat 2014
Fikri Kısar Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor02 Şubat 2014
İskilip Bakkallar Tuhafiyeciler vb. Odasında Osman Top Dönemi01 Şubat 2014
Recep Çatma '' Herşey İskilip İçin ''01 Şubat 2014
İşte Ak Parti'nin İskilip Belediye Başkan Adayı31 Ocak 2014
''İlim İçin Rehber Yetiştiriyoruz'' Projesine Ön Başvurular Başladı31 Ocak 2014
Son Başvuru Tarihi 28 Şubat31 Ocak 2014
Cengiz Akyıldız ve Tüm Şehitlerimiz İçin Yasin-i Şerif Okutuldu30 Ocak 2014
Geri Geri Giden Otomobil Uçuruma Yuvarlandı30 Ocak 2014
Hastane İnşaatında İşçi Kapasitesi Artırıldı30 Ocak 2014
İskilip’te Cengiz Akyıldız ve Tüm Şehitlerimiz İçin Mevlit Programı Düzenlendi29 Ocak 2014
Elektrik Prizi Kısa Devre Yapınca Yangın Çıktı29 Ocak 2014
İskilipli Tavukçu Hoca Efendi Cami Hayırsever Vatandaşların Yardımını Bekliyor29 Ocak 2014
Zahide Gökmen Son Yolculuğu’na Uğurlandı29 Ocak 2014
Zahide Gökmen Tedavi Gördüğü Hastanede Hayatını Kaybetti28 Ocak 2014
Şaban Balcı İskilip Medya Konseyi Başkanlığı Görevine Getirildi28 Ocak 2014
Doğalgaz Proje İhalesi Yapıldı27 Ocak 2014
“Türk Dünyası Parlementerler Derneği” Genel Koordinatörlüğü’ne İskilipli İsim27 Ocak 2014
İskilip'te 40 Kişiye İş İmkanı 27 Ocak 2014
Partilerin Oy Pusulası Belli Oldu27 Ocak 2014
MHP Seçim Bürosu’nun Güzergahını 3 Hilalli Bayraklarla Donattı 27 Ocak 2014
1 usta öğretici ve 1 büro elemanı aranıyor27 Ocak 2014
Bakanlıktan Onay Alan Proje Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı26 Ocak 2014
Çorum’dan yapılan 13 başvurudan kabul edilen 3 proje arasında25 Ocak 2014
YORUMSUZ!!!25 Ocak 2014
Karnesini Hastanede Aldı25 Ocak 2014
Melih Alpsar, “Tüm Öğretmen, Öğrenci ve Velilere İyi Tatiller Diliyorum”25 Ocak 2014
Kadın Girişimciler İskilip’e Spor Merkezi Açtı25 Ocak 2014
Elmalı Köyü’nde Facianın Eşiğinden Dönüldü24 Ocak 2014
İskilip'te Yağmur İçin Çifte Deve Kurban Edildi24 Ocak 2014
İskilip’te ilk Kentsel Dönüşüm Başladı24 Ocak 2014
İskilip İlçe Sağlık Müdürü Dr. Güleser Cür Oldu24 Ocak 2014
Toplu taşıma aracı içerisinde yakalandı23 Ocak 2014
Osman Öncü Son Yolculuğuna Uğurlandı23 Ocak 2014
Müjdeli Haber Melih Alpsar’dan Geldi23 Ocak 2014
YAĞMUR DUASINDA KURBAN EDİLECEK DEVELER İSKİLİP’TE23 Ocak 2014
İskilip'in En Genç Oda Başkanı Olmaya Talip Oldu21 Ocak 2014
İhlas Haber Ajansı Çorum'da Yılın Ajansı Seçildi21 Ocak 2014
İskilip’te Yağmur Duası Edilerek Deve Kesilecek21 Ocak 2014
Mobbing Anketinin İlk ve Ortaokullardaki Çalışmaları Tamamlandı21 Ocak 2014
Cebindeki Ziynet Eşyası Kayboldu20 Ocak 2014
İskilipli Yazardan 17 Aralık Operasyonu İle İlgili Bomba İddia!20 Ocak 2014
Leopar Öldürme Olayının İskilip'te de Meydana Geldiği Ortaya Çıktı!!!20 Ocak 2014
Davut Gülek Yaşamını Yitirdi19 Ocak 2014
İsmet Uslu Büyük Fark Attı18 Ocak 2014
İskilip Belediyespor Taraftar Otobüsü Kaldırıyor17 Ocak 2014
İskilip Şoförler Odası’nda Tablo Değişmedi17 Ocak 2014
Çatkara Köyünde Meydana Gelen Kazada 1 Kişi Hayatını Kaybetti16 Ocak 2014
Melih Alpsar, “2. Yarıda Farklı Bir İskilip Belediyespor İzlettireceğiz”16 Ocak 2014
Elektrik Kesintileri Devam Edecek mi? İşte Cevabı16 Ocak 2014
İskilip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Yeni Atama14 Ocak 2014
Çorumspor-İskilip Belediyespor Karşılaşması Cumartesi Gününe Alındı14 Ocak 2014
Meydana Gelen Kazada Otomobil Sürücüsü Hayatını Kaybetti13 Ocak 2014
İsmet Uslu Güven Tazeledi13 Ocak 2014
Tavukçu Hoca Efendi Cami’inde İlk Mevlit Proğramı13 Ocak 2014
Salim Uslu : '' Tüm Çorumlu Hemşerilerimin Kandilini Kutlarım ''12 Ocak 2014
Sezer '' Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun''12 Ocak 2014
İskilip Mhp Kadın Kolları Tarafından Mevlid-i Şerif Okutuldu11 Ocak 2014
BTK Yönetim Kurulu’na İskilipli Üye11 Ocak 2014
Gazeteciler Gününde İskilip Tadında Hediye10 Ocak 2014
Melih Alpsar; “Gazeteciler Gününüz Kutlu Olsun”10 Ocak 2014
Sezer, “GAZETECİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN”10 Ocak 2014
Rektör Alkan'dan Başkan Sezer'e Ziyaret10 Ocak 2014
Sevtap Elmas'ın Çocuklarına Yardım Eli09 Ocak 2014
İskilip MYO'da '' Finansal Okur-Yazarlık'' Konferansı09 Ocak 2014
Destek Çağrısı Cevap Buldu08 Ocak 2014
Erenler Mahallesi’ne genç muhtar adayı08 Ocak 2014
CHP İskilip Adayını 1 Haftaya Kadar Açıklıyor07 Ocak 2014
Eski Çağların Favori Oyunu “Mangala” İskilip’te Çocuklara Tanıtılacak 07 Ocak 2014
İskilip Kaymakamlığı Logosunu Arıyor07 Ocak 2014
Belediye makine parkına yeni araç07 Ocak 2014
İskilip MHP Kadın Kolları'ndan "Mevlit Kandili" Programı07 Ocak 2014
Tek Gözlü Odada Yaşam Savaşı06 Ocak 2014

Ziyaretçi

sayaç
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
TCMB Döviz Kuru
Arşiv Arama
 
Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğenmedim
Fena Değil
Beğendim

Sonuçlar
En Çok Okunan İskilip Haberleri
İskilip Videoları
En Çok Yorumlanan
İskilip Resimleri
Hava Durumu
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Video Galeri | Gazeteler | Foto Galeri | Sohbet Odası
Haber Ara

iskilip haberleri, iskilip, iskilip siteleri, iskilipten haberler, iskilip kalesi, iskilip son dakika, sondakika iskilip, iskilip resimleri, iskilip fotoları, iskilip fotoğrafları, iskilip dolması, iskilip yemekleri, iskilip tosya yolu, iskilip belediyesi, iskilip belediyespor, iskilip spor, iskilip stadı, şehit mikail kaya stadı, iskilip demirciler çarşısı, iskilip sanayisi, iskilip gazetesi, bilal arıcı, erhan ateş, burak izzet karaca, iskilipin sesi, iskilip mahalleleri, iskilip devlet hastanesi, iskilip eczaneleri, iskilip şehir stadı, iskilip nöbetci eczane, iskilipli alimler, iskilipli atıf hoca, iskilip adliyesi, iskilip kaymakamlığı, iskilip fabrikaları, greyder, kavsan, ayakkabı, iskilip milenyum bilgisayar, hastane caddesi, iskilip uludere mahallesi, iskilip meydan mahallesi, iskilip camileri, camiileri, iskilip şeyh yavsi camii, camisi, iskilip çaşı camii, camisi, iskilip facebook, iskilip çorum, tuncay mumcu, iskilip doğalgaz çalışmaları, iskilip altyapı çalışmaları, gurbetteki iskilipliler,
Bu site'de Codec Portal kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için tıklayın!