Ana Sayfa > Güncel

MHP'nin Sürpriz Çorum ve İlçe Adayları
28 Ağustos 2013
Bu haber 14427 kez okundu
Türkiye seçim sathı mahalinde… Art arda gelecek üç sandık, aynı zamanda siyasetin de kaderini belirleyecek. Kritik eşik, 2014 Mart’ında yapılacak yerel seçimler. Zira Meclis’teki dört siyasi parti de şunun farkında; genel seçimde galibiyetin tek yolu yerelde elde edilecek zafer.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Türkiye seçim sathı mahalinde… Art arda gelecek üç sandık, aynı zamanda siyasetin de kaderini belirleyecek. Kritik eşik, 2014 Mart’ında yapılacak yerel seçimler. Zira Meclis’teki dört siyasi parti de şunun farkında; genel seçimde galibiyetin tek yolu yerelde elde edilecek zafer!

ÜÇ SEÇİM İÇİN TEK KAMPANYA

2014′ten itibaren art arda yapılacak üç seçim, ‘siyasetin sırat köprüsü’ olacak. Yerelde, genelde ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde galip gelenler, Türkiye’nin dönüşümünde yetki sahibi olacak. Başarısız olanlar için ise yolun sonu görünecek! Bu sürecin kilit ismi hiç şüphesiz Başbakan Erdoğan olacak. Erdoğan’ın önünde ‘üç bilinmeyenli denklem’ çözüm bekliyor; İmralı süreci, yeni anayasa ve başkanlık, Abdullah Gül’ün Köşk adaylığı.

9 IŞIKTA HEDEF 9 BÜYÜKŞEHİR

MHP, yerel seçimlere, genel seçim havasında hazırlanıyor. 2014 Mart’ında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde AKP’nin olası bir puan kaybının birkaç ay sonraki cumhurbaşkanlığı seçimini önemli oranda etkileyeceğini düşünen parti yönetimi, çalışlamalara başladı. MHP, teşkilat görüşleriyle anketlerin örtüştüğü yerlerde aday açıklamalarına başladı.
Ayrıca partinin yerel seçim stratejisi teşkilatlarla paylaşılırken ‘MHP’li bir belediye nasıl olmalı?’ sorusuna yanıt aranıyor.

TEŞKİLATLARA İNİSİYATİF

PARTİNİN kurucu genel başkanı merhum Alparslan Türkeş’in 9 ışık doktrinini şiar edinen parti, 9 ilde büyükşehiri alabilmek için iddialı çalışmalar yapıyor. Bu iller, MHP’nin geleneksel olarak güçlü olduğu Adana, Antalya, Hatay, Mersin. MHP’nin kazanmayı istediği diğer büyükşehirler ise Ankara, Aydın, Sakarya, Samsun, Kocaeli. Diğer illerde de analizler tamamlandı. 2009′da en iyi oy alınan yerler, az farkla kaybedilen belediyeler, parlamento dışı partilerden seçilen belediye başkanları gibi istatistiki çalışmalar yapılıyor. Adaylar konusunda da teşkilatlara inisiyatif tanındı. “Üzerinde ittifak ettiyseniz adayınızı getirin, açıklayalım” diyerek örgütlere mesaj veren Genel Merkez, nisan ayında bazı illerde belediye başkan adaylarını açıklayacak. Partinin yerel seçimlerde kullanacağı seçim şarkısı da belirlendi.

TARİHİMİZİN EN YÜKSEK OYU

MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Büyükşehir Yasası’nın iktidarın aleyhine döneceği konusunda iddialı: Bu yasa, yerel seçimde milletten dönecek. MHP, 44 yıllık tarihi boyunca genel seçimler dahil en yüksek oyu, bu seçimde alacak.

İL BAŞKANI ÇORUM MERKEZ ADAYI OLABİLİR

MHP’nin uzun bir süredir Çorum’da il başkanlığı görevini yürüten genç hukukçu Ercan Daşdan, yerel seçimde MHP’nin Çorum Belediye Başkan Adayı olabilir. Çünkü parti Çorum merkezde güçlü bir aday bulma konusunda sıkıntı yaşıyor. Daha önce iki kez dönemin TEDAŞ Müdürü Bekir Soyocak Belediye Başkan adayı gösterilmiş, ancak seçimde istenilen sonuç elde edilememişti. Şimdi ise MHP yönetimi farklı bir yol izleyecek. Kulislere yansıyanlara göre Çorum merkez için iki isim öne çıkıyor. Biri partinin mevcut İl Başkanı Avukat Ercan Daşdan, bir diğeri ise Çorum kamuoyunun yakından tanıdığı 19. Dönem Çorum Milletvekili Mimar Adnan Türkoğlu…

ADNAN TÜRKOĞLU’NUN ADI ÇOK GEÇİYOR

Çorumluların yakından tanıdığı bir isim olan eski milletvekili Adnan Türkoğlu, geçtiğimiz günlerde Habertürk Gazetesi’nde CHP’nin muhtemel Çorum merkez adayı olarak gösterilmişti. Türkoğlu ise gazetede çıkan bu haberden sonra yakın çevresine bu haberi yalanlarken espriyle karışık “CHP ile MHP anlaşsın, ortak aday oluyum” demişti. Anlaşılan o ki Adnan Türkoğlu MHP’nin Çorum Belediye Başkan Adaylığına daha sıcak bakıyor. Şahsına gelecek oylar, MHP tabanının vereceği destek ve CHP’den gelebilecek sürpriz bir destek Adnan Türkoğlu’nu taş binaya oldukça yaklaştıracak gibi duruyor.

MHP İSKİLİPTE BİR HAYLİ İDDAALI

İskilip’te Ak Parti’den sonraki ikinci güçlü parti olan MHP’de aday adaylıkları konuşulmaya başlandı. Parti adaylar için takvimi başlatmadan ilk açıklama bir dönem Devlet Bakanı Abdulhaluk Çay’ın müşavirlerinden birisi olan Ahmet Almalı’dan geldi. Seçimde aday olacağını ifade eden Almalı geniş açıklamayı MHP’nin seçim takvimi açıklandıktan sonra yapacak.

İsmet Uslu, Ali Baykal, Mustafa Çorumlu’da adı geçen aday adayları arasında yer alıyor. Fakat adaylık açıklamasında bulunmadılar. MHP İskilip’te 2 dönem belediye başkanlığını kazandıktan sonra 2004′te belediye Ak Parti’ye geçti.
2004 ve 2009 seçimlerinde belediyeyi kazanamayan MHP’de Mehmet Lokum ile alınan oy dikkate alındığında “partinin en güçlü ismi” olarak öne çıkıyor. Lokum ise “aday olmayacağını” beyan ediyor ama yinede MHP tabanın gözü onun üzerinde…

SUNGURLU’DA ÇOK ADAYLI BİR YARIŞ

Yine Çorum’da MHP’nin güçlü olduğu ilçelerden biri de Sungurlu…Bir dönem Vahit Kayırıcı’nın da bir Sungurlulu olarak Çorum Milletvekilliği yaptığı düşünülürse MHP Sungurlu’ya ayrı bir önem veriyor. AK Parti’den önce Sungurlu Belediyesi MHP’nin elindeydi. Dönemin Sungurlu Belediye Başkanı da Fevzi Örslü’ydü…Şimdi Kadir Şahiner, Mehmet Topuksak, İrfan Karslı, Şevki Kalınsazlıoğlu ve Paşa Öksüz gibi isimler MHP Sungurlu Belediye Başkan Aday Adayları olarak öne çıkıyor. 2009 yılında yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde de MHP Sungurlu’dan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kadir Şahiner’i aday göstermişti. Sungurlu’nun iki beldesi Tuğlu ve Yörüklü’de Belediyeyi elinde bulunduran MHP, bakalım Sungurlu’dan kimi aday gösterecek.

ALACA’DA FUAT İSTANBULLU AĞIRLIĞI

Yine MHP’nin güçlü olduğu ilçelerden Alaca’da da eski Belediye Başkanı Fuat İstanbullu ismi öne çıkıyor. Son yapılan milletvekilliği genel seçimlerinde MHP’den 2. Sıra Çorum Milletvekili Adayı gösterilen Fuat İstanbullu, Alaca siyasetinin etkili isimleri arasında yer alıyor. Daha önce AK Parti, Alaca’da emekli öğretmen şimdiki Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’ü belediye başkan adayı göstermiş ve Fuat İstanbullu’ya karşı kaybetmişti. Gözler şimdi Alaca’da AK Parti’nin kimi aday göstereceğinde…Çünkü AK Parti’nin adayı kuşkusuz Alaca’daki seçimin kaderini değiştirecek.

MHP’NİN GÖZÜ ÇORUM’DA BU İLÇELERDE

MHP İl Başkanı Avukat Ercan Daşdan, “Daha öncede söyledik, yerel seçimlerde Çorum’da en başarılı parti Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır. Çünkü milletimizden gördüğümüz ilgi ve samimiyet bunu gösteriyor. Tabi iktidarın baskıları vatandaşın siyasi görüşünü söylemesini engelliyor. Ancak bizlerle bir araya gelen vatandaşlar bu dönem Milliyetçi Hareket Partisini desteklediklerini açıklıyorlar” diyor. Daşdan’a göre MHP yerel seçimde Çorum’daki bazı ilçelerde sürpriz sonuçlara imza atacak. İskilip, Alaca, Osmancık, Sungurlu, Kargı ve Ortaköy bu ilçelerin başında geliyor.

MHP’DE SEÇİM TAKVİMİ

30 Mart 2014’de yapılacak olan mahalli idareler genel seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanan MHP’de teşkilat aday adaylığı takvimi açıklandı.
Açıklanan takvime göre yerel seçimlerde MHP’den aday adayı olmak isteyen il, ilçe ve belde teşkilat başkan ve yöneticilerinin en geç 1 Eylül 2013 tarihine kadar görevlerinden istifa etmeleri gerekiyor. Belirlenen seçim takvimiyle ilgili olarak açıklamada bulunan MHP İl Başkanı Ercan Daşdan, aday adaylığı için 1 Eylül’e kadar görevlerinden istifa edecek olan teşkilat başkan ve yöneticilerinin 9 Eylül 2013 tarihine kadar resmi başvurularını yapmaları gerektiğini söyledi.
Kamu görevinde bulunanların aday adaylığı başvurularının Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanacak seçim takvimine göre belirleneceğini vurgulayan MHP İl Başkanı Daşdan, aday olmanın her teşkilat mensubunun hakkı olduğunu dile getirdi.


Kaynak: corumtime.comFacebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Güncel Haberleri

Başlık Tarih
 
Selvi'ye Hapis Cezası Şoku30 Mayıs 2016
Telli Ailesinin Mutlu Günü29 Mayıs 2016
İskilip’teki Yapıya Çok Benzer26 Mayıs 2016
Artık Güreş Eğitim Merkezimiz Var26 Mayıs 2016
İskilip Yolları Karikatür Konusu25 Mayıs 2016
İskilip! Gün Birlik ve Beraberlik Günü18 Mayıs 2016
Yolunu Şaşıran Ceylan Şehir Merkezine İndi17 Mayıs 2016
Selvi, Sosyal Medyada Böyle Konuştu05 Mayıs 2016
Mustafa Selvi Görevden Mi! Alındı05 Mayıs 2016
İskilip Kamuoyu Açıklama Bekliyor01 Mayıs 2016
Yeni Yönetim Oluştu28 Nisan 2016
İskilip’e Doktor Ataması23 Nisan 2016
Şehidimiz Habib Gökçe İçin Şırnak’ta Tören20 Nisan 2016
İçimiz Yanıyor...19 Nisan 2016
Sıcak Haber13 Nisan 2016
İskilipgücü’nün Projesine Bakanlıktan Onay!06 Nisan 2016
Kuran Kursu İçin Bekiroğlu'ndan Destek İstediler31 Mart 2016
İskilip’ten Firar Eden Mahkumlar Yakalandı29 Mart 2016
İskilip-Çorum Yolu Sürücülerin Korkulu Rüyası Oldu28 Mart 2016
Piknik Ateşi Korkuttu27 Mart 2016
İl Başkanı Bekiroğlu, İstifalarla İlgili Konuştu27 Mart 2016
Aslan Sağlam ve Fatma Selvi Yönetimleri İle Göreve Devam26 Mart 2016
İskilip’te Ak Parti’nin Yönetimi Görevden Alındı26 Mart 2016
Ak Partili Belediye Başkanları Mercek Altında24 Mart 2016
Kalyoncu Motor’a Kalite Ödülü24 Mart 2016
Güzel Dizelerin Şairi22 Mart 2016
İskilipgücü’nden Dev Bir Organizasyon Daha18 Mart 2016
“İnadına Yaşamak” İskilip’te Sahnelenecek13 Mart 2016
Cezaevi İçin Uygulama Projelerine Başlandı12 Mart 2016
Kurusaray'da Yangın12 Mart 2016
Vatandaş Çaresiz!12 Mart 2016
5 Öğrenciyi Ölümle Burun Buruna Getiren Yangın27 Şubat 2016
Çorum Belediyesinin Projesinden İskilip’te Yararlanacak27 Şubat 2016
Yanarak Can Verdi23 Şubat 2016
İskilipli Pidecinin Hedefi Çorum Rekoru08 Şubat 2016
Baca Yangını Korkuttu06 Şubat 2016
Kar Geri Geliyor04 Şubat 2016
“İskilip Köroğlu Dağları’nın Doğusunda Yer Almaktadır”29 Ocak 2016
Yürek Sızlatan Görüntü29 Ocak 2016
Urfalı Kazım Çiriş Yeniden İskilip’te28 Ocak 2016
Askerlik İçin TSK’ya Başvurdu26 Ocak 2016
Elektrik Kesintisi21 Ocak 2016
Çorum´lu Polisimiz Şehit Oldu19 Ocak 2016
Suya Yapılan Zam İskilip’te Yol Kestirdi17 Ocak 2016
Hasta Kurtarmaya Giden Ambulans Çamura Saplandı15 Ocak 2016
Başkan Muzaffer Külcü Açıkladı14 Ocak 2016
Kaymakam Gürsoy Şehit “Yavuz Sonat Güzel”i Böyle Anlattı11 Ocak 2016
Kırşehir Depremi İskilip’i de Salladı10 Ocak 2016
Başbakan Davutoğlu Uyardı! “Kibirli Olmayın”10 Ocak 2016
Birinciye 2 Bin TL Ödül06 Ocak 2016
Kedi İle Köpeğin Dostluğu03 Ocak 2016
Çorum Medyası Aslan Sağlam’ı Hedef Aldı03 Ocak 2016
İyi Mücadele Puan Getirmedi02 Ocak 2016
Bu Bina İskilip’in Baştacı Olacak02 Ocak 2016
Beklenen Kar İskilip’te Başladı30 Aralık 2015
Orhan Topçu Hayatını Kaybetti28 Aralık 2015
İskilip Doğalgazla Nasıl Tanıştı!22 Aralık 2015
İskilip’e 2 Yeni Gölet Müjdesi20 Aralık 2015
Türkiye'nin Üçüncü Altın Rafinerisinde Çalışacak Eleman Aranıyor17 Aralık 2015
Mustafa Çolak İskilip’i Temsil Edecek15 Aralık 2015
Çorum-Çankırı Karayolunda Çalışmalar Devam Ediyor02 Aralık 2015
İskilipli Mühendis Atık Su Arıtma Tesisi Hakkında Bilgilendirdi01 Aralık 2015
Akpınar Köyü’nde Çıkan Yangında 1 Ev Yandı30 Kasım 2015
İskilip’te Kermese Davet29 Kasım 2015
İskilip Türküsü'nü Hiç Böyle Dinlemediniz21 Kasım 2015
İskilip’in İlk Sinyalizasyonları Hayat Kurtarmaya Başladı15 Kasım 2015
Yeniden Dalgalansın15 Kasım 2015
Okul Saatleri Dışında da Çalan Zil Tepkilere Neden Oluyor10 Kasım 2015
1 Kasım’ın İskilip’teki Yansımaları01 Kasım 2015
İskilip Ak Gençlik Seçim Sonuçlarını Böyle Kutladı01 Kasım 2015
İskilip'te 1 Kasım Seçim Sonuçları01 Kasım 2015
İskilip Şehitlik Anıtı’na Birde Bu Gözle Bakın28 Ekim 2015
Öğrenciler Aşure Günü Etkinliği’nde Buluştu26 Ekim 2015
İskilip’li Kadınlara Girişimcilik Eğitimi23 Ekim 2015
Avrasya Sirki İskilip’te Gösteriye Hazırlanıyor15 Ekim 2015
Depremin Merkezi Göl Köyü04 Ekim 2015
Doğalgazda İlk Kazma Vuruldu02 Ekim 2015
Çarpışma Sesini Duyan Halk Sokağa Fırladı01 Ekim 2015
Fikri Kısar İskilip Belediyesi'ne Bir Cümle İle Cevap Verdi26 Eylül 2015
Fikri Kısar'ın Açıklamalarına Cevap25 Eylül 2015
FİKRİ KISAR’DAN SİYASETE DEVAMA YEŞİL IŞIK!23 Eylül 2015
Dağda Ölü Bulundu21 Eylül 2015
MHP’li Başkana Kitap Gönderdiler19 Eylül 2015
Traktör ve Otomobil Çarpıştı16 Eylül 2015
İskilip-Çorum Yolunda Trafik Kazası16 Eylül 2015
Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti13 Eylül 2015
Elektrik Akımına Kapılan İşçi Hayatını Kaybetti13 Eylül 2015
Başkan Çatma Tuttuğu Günlük İle Bilgilendirdi!10 Eylül 2015
İskilipli Öğrenciler Karadeniz Gezisine Çıktı09 Eylül 2015
Sadık Hoca’yı Kaybettik08 Eylül 2015
İskilip’te Teröre Lanet Yürüyüşü08 Eylül 2015
Akçasu Köyü'nde Cinayet07 Eylül 2015
İskilip’te Trafik Kazası04 Eylül 2015
Bu Alış Veriş Sitesi Belki İskilip Halkının da Dikkatini Çekebilir03 Eylül 2015
Kimsesizler Mezarlığı'na Defnedildi31 Ağustos 2015
Güney Aluç’ta Yangın30 Ağustos 2015
İskilip’in Belalı Kavşağı Can Yakmaya Devam Ediyor!29 Ağustos 2015
Kahta Çiğköfte İskilip’te Hizmete Açıldı23 Ağustos 2015
İskilip’i Kasım’a Kadar Hareketli Günler Bekliyor19 Ağustos 2015
Mahmut Amca Secde de Vefat Etti18 Ağustos 2015
Vali Orhan Öztürk’ün Annesi Vefat Etti15 Ağustos 2015
İskilip’te Yüksekokul’a Yeni Bina İçin Kollar Sıvandı15 Ağustos 2015
İlk Hedef Vatandaşa Nefes Aldırmak14 Ağustos 2015
İskilip Devlet Hastanesi En Geç Yılbaşında Hizmete Açılacak13 Ağustos 2015
İskilip İl Genel Meclis Üyesi Üzeyir Esenkaya’dan Anlamlı Önerge12 Ağustos 2015
İskilip’te 1 Günlük Hayat12 Ağustos 2015
Hayat Teknoloji İskilip’i Konuklarına Tanıtmaya Devam Ediyor12 Ağustos 2015
Bozkurt ve Hatipoğlu Ailelerinin Mutlu Günü11 Ağustos 2015
İskilip’in Sosyal Hizmet Merkezi Hizmete Başladı10 Ağustos 2015
Belalı Yol'da Yine Faciadan Dönüldü29 Temmuz 2015
İskilip’te Çöp Konteynerleri Yıkanıyor27 Temmuz 2015
Başkan Çatma, İskilip’i Geleceğe Hazırlıyor27 Temmuz 2015
Gurbetçi Aile Kaza Yaptı26 Temmuz 2015
İskilip’te Hint Keneviri Operasyonu24 Temmuz 2015
Hedefte Doğalgaz Boru Hattının Döşenmesi İşini Eylül’de Başlatmak Var24 Temmuz 2015
Başkan Çatma, Temizlik Hizmetlerinde Çalışan İşçileri Uyardı23 Temmuz 2015
Komisyon Tarafından Hazırlanan Rapor Valilik Makamına Sunulacak23 Temmuz 2015
Başkan Çatma, “Biz Herkese Saygılıyız”22 Temmuz 2015
İlk Kazma Şehir Merkezinde de Vuruldu22 Temmuz 2015
Çatma’dan İHA’ya Özel Röportaj22 Temmuz 2015
Kızıl Geyik Kaçak Avcılar Tarafından Vuruldu21 Temmuz 2015
Bayram Dönüşü İskilip’i Üzen Kaza20 Temmuz 2015
Eski Mezunlar Hasret Giderdi20 Temmuz 2015
İkipınar Köyü Camii İbadete Açıldı20 Temmuz 2015
Ziya Çeşmeci Hayatını Kaybetti20 Temmuz 2015
Başkan Çatma, Personeli İle Bayramlaştı20 Temmuz 2015
İskilip’te Resmi Bayramlaşma17 Temmuz 2015
İskilip Dolu Dolu 3 Gün Yaşadı15 Temmuz 2015
İskilip Belediyesi’nden Bayram Temizliği14 Temmuz 2015
Çorum’da Kaza: 6 Ölü 2 Yaralı14 Temmuz 2015
İskilip Anadolu Sürücü Kursu Uyardı!14 Temmuz 2015
İskilip Belediyesi Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor13 Temmuz 2015
Kırkıcı Ailesinin Acı Günü13 Temmuz 2015
Hastaneye Yeni Poliklinik13 Temmuz 2015
İskilip Ramazan Etkinlikleri Video Görüntüleri12 Temmuz 2015
İskilip Cevizi’nin Envanteri Çıkarılıyor12 Temmuz 2015
Ak Partili Vekilden Kaymakam Gürsoy’a İskilip Teşekkürü12 Temmuz 2015
Bekmezci ve Sularoğlu Ailesinin Mutlu Günleri12 Temmuz 2015
İskilip’te Bu Köylerde Toplulaştırma Yapılacak12 Temmuz 2015
Emekli Yapacağız Vaadiyle Dolandırdılar12 Temmuz 2015
İskilip’te Arazi Toplulaştırması Kararı11 Temmuz 2015
Belediye Meclisi Bu Gün Olağanüstü Toplandı10 Temmuz 2015
İskilip Danışmend Bu Yılda Yanıltmadı10 Temmuz 2015
Çorum’da Kene Alarmı!10 Temmuz 2015
İlçelerden Çorumgaz’a Yetki10 Temmuz 2015
İskilip-Çorum Yolunda Son Durum10 Temmuz 2015
TBMM’de Çorum’a İki Kırmızı Plaka09 Temmuz 2015
Milletvekili Ceritoğlu’ndan Anlamlı Mesaj09 Temmuz 2015
Artı Yapı Market Çalışanlarını Oğuzlar’da Ağırladı08 Temmuz 2015
Trafik Kazası08 Temmuz 2015
İskilip’e Transfer İstasyonu ve Rehabilitasyon Alanı07 Temmuz 2015
İskilip Belediyesi Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor07 Temmuz 2015
İskilip Keşkeğinin Yolculuğu Artık Sahurda Başlıyor07 Temmuz 2015
İskilip Esnafı İftarda Bir Araya Geldi06 Temmuz 2015
Sıcaktan Bunalan Çocuklar Çeşme Oluklarında Serinliyor06 Temmuz 2015
İskilip Belediyesi’nin Ramazan Etkinlikleri Son Buldu05 Temmuz 2015
Gazi ve Şehit Aileleri İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi04 Temmuz 2015
İskilip'te Ramazan Etkinlikleri Başladı04 Temmuz 2015
Başkan Çatma Ziyaretlere Devam Ediyor03 Temmuz 2015
Greyder Yeni Ayakkabı Üretim Tesisini Çorum’da Açtı02 Temmuz 2015
İskilip-Çorum Yolunda Kamyon Devrildi02 Temmuz 2015
İskilip’te Yaban Hayatı Fotokapanlarla Kayıt Altına Alınacak02 Temmuz 2015
Bakanlık Uzmanları İskilip’teydi02 Temmuz 2015
Başkan Çatma’dan İftar Çadırına Sürpriz Ziyaret02 Temmuz 2015
Başkan Çatma, Atık Su Arıtma Tesisini Gezdi02 Temmuz 2015
Çorum Valiliğinden Dolandırıcılık Uyarısı01 Temmuz 2015
Müftülüğe Ait Binada Çıkan Yangın Korkuttu01 Temmuz 2015
İskilip’te Ramazan Etkinlikleri30 Haziran 2015
Ağaçtan Düşen Adam Yaralandı30 Haziran 2015
TGRT Haber İskilip’te29 Haziran 2015
Yılmaz Kayılı’nın 10 Parmağında 10 Marifet29 Haziran 2015
Makine Parkına Vidanjör26 Haziran 2015
Ak Parti İl Başkanı Bekiroğlu İskilip’e Gelerek Orucunu Çadırda Açtı26 Haziran 2015
Ölüm Afrika’nın Cezayir Şehrinde Yakaladı26 Haziran 2015
Kasaplara Ramazan Denetimi25 Haziran 2015
Kanatlı Hayvan Satışına Yasak25 Haziran 2015
Greyder Personel ve Eleman Alımı 25 Haziran 2015
Soğucak Saldırısının Zanlısı Tutuklandı24 Haziran 2015
Soğucak’ta Hayatını Kaybedenler Toprağa Verildi24 Haziran 2015
Komşu İlçe Bayat’ta Sağanak Yağış23 Haziran 2015
İskilip Belediyesi’nden Fırınlara Ramazan Denetimi23 Haziran 2015
İskilip Keşkeği Çevre İlçelere de Örnek 23 Haziran 2015
Komando ve Köpek Timleri Soğucak’ta 23 Haziran 2015
4 Yıl Önce! İşte O Marangozhane22 Haziran 2015
TRT Diyanet Kanalı İskilip’ten Canlı Yayın Yaptı22 Haziran 2015
Çorum’dan Acı Haber22 Haziran 2015
Aynı Aileden 2 Ölü 2 Yaralı21 Haziran 2015
İskilip’in İftar Çadırında Dualarla İlk İftar19 Haziran 2015
Akşemseddin Talebe Yurdu 5. Mezunlarını Veriyor17 Haziran 2015
Başkan Çatma Sözünü Tuttu17 Haziran 2015
İHEM’in Yıl Sonu Sergisi Yine Büyüledi16 Haziran 2015
İskilip’te İftar Çadırı Bu Yılda Açılıyor16 Haziran 2015
Kızılırmak’a Düşen Lise Öğrencisi Boğuldu16 Haziran 2015
Barış Eczanesi Yeni İş Yerinde Hizmet Vermeye Başladı15 Haziran 2015
Avcılar İskilip’te Düzenlenen Şenlikte Buluştu15 Haziran 2015
İskilip’te İnşa Edilen Mescid İbadete Açılıyor15 Haziran 2015
Minibüsçüler Genel Kurul Toplantısını Yaptı 13 Haziran 2015
Toprak Bayramı Akpınar Köyü’nde Kutlandı12 Haziran 2015
Gürsoy Köy Okulu Geleneğini Bozmadı12 Haziran 2015
Başkan Çatma Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu12 Haziran 2015
“İlim ve Hilm Kenti İskilip” Adlı Kitap Yayımlandı12 Haziran 2015
Eskiköy’de Yarım Metre Dolu Yağdı10 Haziran 2015
Çukurköy Sular Altında10 Haziran 2015
İskilip Avcı Bayram Şenliği’ne Hazırlanıyor09 Haziran 2015
Başkan Çatma’dan Vefa Örneği09 Haziran 2015
Köpeğe Çarpmamak İçin Kaza Yaptı07 Haziran 2015
Berrak Halı Yıkama Fabrikası İskilip’te Hizmet Vermeye Başladı05 Haziran 2015
Mevcut Parklar Bakıma Alındı05 Haziran 2015
“Proje Eğitimi” Konulu Konferans 04 Haziran 2015
Trafik Kazası: Aynı Aileden 4 Kişi Yaralandı04 Haziran 2015
Tarihi Projede İlk Kazma Vuruldu03 Haziran 2015
8 Haziran Pazartesi Okullar Tatil03 Haziran 2015
Mustafa Tamirci TBMM Genel Sekreter Yardımcısı Oldu03 Haziran 2015
İskilip Kadın Kollarından “Proje Eğitimi” Konulu Konferans02 Haziran 2015
İskilip’te Yeni Evli Çiftlere “Balayı” Hediyesi01 Haziran 2015
İskilip’te Sağlık Çalışanları Dr. Kamil Furtun İçin Yürüdü01 Haziran 2015
Kozveren Köyü Cami Dualarla İbadete Açıldı01 Haziran 2015
Yakup Yavru Dostları İle İskilip’te Hasret Giderdi30 Mayıs 2015
İskilip Akşemseddin Öğrenci Yurdu “Hayır Çarşısı” Kermesi Dualarla Açıldı29 Mayıs 2015
Tırlar Sabah Saatlerinde İskilip'e İndi29 Mayıs 2015
Ceritoğlu, “İskilip Turizmde Marka Olacak”29 Mayıs 2015
Tarihi Konak Alevlere Teslim Oldu29 Mayıs 2015
İskilip’e Can Suyu Olacak Projenin İhale Tarihi Belli Oldu28 Mayıs 2015
Erenler Ortaokulu’ndan Yıl Sonu Resim Sergisi28 Mayıs 2015
Başkan Çatma, Israrcı! "Ne Dediysek O Diyor"28 Mayıs 2015
Ak Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi İskilip’e Geldi28 Mayıs 2015
İskilip’te “Fetih” Konulu Tiyatro Gösterisi Sahnelenecek27 Mayıs 2015
“İskilip’e Nüfus Kağıdında İskilip Yazıp Bakanlık Yapan İnsanlardan Daha Çok Hizmetim Var”27 Mayıs 2015
Bakan Yardımcısı Açıkladı: 8.5 Milyon TL Bedelli Okul Yapımı 2015 Yatırım Programında27 Mayıs 2015
Eski Belediye Başkanları Anıları Tazeledi27 Mayıs 2015
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem İskilip’i Ziyaret Etti26 Mayıs 2015
İskilip Atıksu Arıtma Tesisi Faaliyete Geçti25 Mayıs 2015
Yol Süpürme Araçları Görücüye Çıktı25 Mayıs 2015
İskilip’in Fen Lisesi’ne Bakanlıktan Onay25 Mayıs 2015
İskilip’te Kaza 1 Ölü, 3 Yaralı24 Mayıs 2015
Oğuzlar’ın Cevizli Köyü’nde Facianın Eşiğinden Dönüldü24 Mayıs 2015
Kamil Koç İskilip’te22 Mayıs 2015
İskilip-Sanayi Yolunda 1 Araç Takla Attı22 Mayıs 2015
İskilip'te "Kermes" Tepkisi22 Mayıs 2015
İskilip'te 1 Ay İçinde 2 Bin 300 Kilo Kaçak Balık Ele Geçirildi22 Mayıs 2015
Bakkallar Odası Başkanından Kermes Tepkisi!22 Mayıs 2015
Dere Islahı, Rıhtım ve Yol Yapım Çalışması21 Mayıs 2015
İskilip’in Tablosu Olacak19 Mayıs 2015
İskilip’e Yeni Müdürlük18 Mayıs 2015
TOKİ’de 2+1’den 3+1’e Geçildi11 Mayıs 2015
Vatandaşla Belediye Personelini Ayıramadılar!11 Mayıs 2015
Ak Parti Anneleri Unutmadı11 Mayıs 2015
Minik Öğrencilere İskilip’te Simülasyonlu Eğitim08 Mayıs 2015
Dikkat! Kuvvetli Yağış Uyarısı08 Mayıs 2015
İskilip’e Kazandırılacak Doğalgaz Hattının Yapım İhalesi Belli Oldu08 Mayıs 2015

İskilip Belediyesi Haber Bültenleri

TCMB Döviz Kuru
..
Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğenmedim
Fena Değil
Beğendim

Sonuçlar
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Arşiv Arama
 
En Çok Okunan İskilip Haberleri
İskilip Videoları
En Çok Yorumlanan
İskilip Resimleri
Radyo
Bugünkü Gazeteler
Takvim
Ziyaretçi
Facebook Beğen
    
Anasayfa | Video Galeri | Gazeteler | Foto Galeri | Sohbet Odası
Haber Ara

iskilip haberleri, iskilip, iskilip siteleri, iskilipten haberler, iskilip kalesi, iskilip son dakika, sondakika iskilip, iskilip resimleri, iskilip fotoları, iskilip fotoğrafları, iskilip dolması, iskilip yemekleri, iskilip tosya yolu, iskilip belediyesi, iskilip belediyespor, iskilip spor, iskilip stadı, şehit mikail kaya stadı, iskilip demirciler çarşısı, iskilip sanayisi, iskilip gazetesi, bilal arıcı, erhan ateş, burak izzet karaca, iskilipin sesi, iskilip mahalleleri, iskilip devlet hastanesi, iskilip eczaneleri, iskilip şehir stadı, iskilip nöbetci eczane, iskilipli alimler, iskilipli atıf hoca, iskilip adliyesi, iskilip kaymakamlığı, iskilip fabrikaları, greyder, kavsan, ayakkabı, iskilip milenyum bilgisayar, hastane caddesi, iskilip uludere mahallesi, iskilip meydan mahallesi, iskilip camileri, camiileri, iskilip şeyh yavsi camii, camisi, iskilip çaşı camii, camisi, iskilip facebook, iskilip çorum, tuncay mumcu, iskilip doğalgaz çalışmaları, iskilip altyapı çalışmaları, gurbetteki iskilipliler,
PHS