Video Galeri
Gazeteler
Foto Galeri
Sohbet Odası
İletişim
 
Ana Sayfa > Güncel

MHP'nin Sürpriz Çorum ve İlçe Adayları
28 Ağustos 2013
Bu haber 11050 kez okundu
Türkiye seçim sathı mahalinde… Art arda gelecek üç sandık, aynı zamanda siyasetin de kaderini belirleyecek. Kritik eşik, 2014 Mart’ında yapılacak yerel seçimler. Zira Meclis’teki dört siyasi parti de şunun farkında; genel seçimde galibiyetin tek yolu yerelde elde edilecek zafer.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Türkiye seçim sathı mahalinde… Art arda gelecek üç sandık, aynı zamanda siyasetin de kaderini belirleyecek. Kritik eşik, 2014 Mart’ında yapılacak yerel seçimler. Zira Meclis’teki dört siyasi parti de şunun farkında; genel seçimde galibiyetin tek yolu yerelde elde edilecek zafer!

ÜÇ SEÇİM İÇİN TEK KAMPANYA

2014′ten itibaren art arda yapılacak üç seçim, ‘siyasetin sırat köprüsü’ olacak. Yerelde, genelde ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde galip gelenler, Türkiye’nin dönüşümünde yetki sahibi olacak. Başarısız olanlar için ise yolun sonu görünecek! Bu sürecin kilit ismi hiç şüphesiz Başbakan Erdoğan olacak. Erdoğan’ın önünde ‘üç bilinmeyenli denklem’ çözüm bekliyor; İmralı süreci, yeni anayasa ve başkanlık, Abdullah Gül’ün Köşk adaylığı.

9 IŞIKTA HEDEF 9 BÜYÜKŞEHİR

MHP, yerel seçimlere, genel seçim havasında hazırlanıyor. 2014 Mart’ında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde AKP’nin olası bir puan kaybının birkaç ay sonraki cumhurbaşkanlığı seçimini önemli oranda etkileyeceğini düşünen parti yönetimi, çalışlamalara başladı. MHP, teşkilat görüşleriyle anketlerin örtüştüğü yerlerde aday açıklamalarına başladı.
Ayrıca partinin yerel seçim stratejisi teşkilatlarla paylaşılırken ‘MHP’li bir belediye nasıl olmalı?’ sorusuna yanıt aranıyor.

TEŞKİLATLARA İNİSİYATİF

PARTİNİN kurucu genel başkanı merhum Alparslan Türkeş’in 9 ışık doktrinini şiar edinen parti, 9 ilde büyükşehiri alabilmek için iddialı çalışmalar yapıyor. Bu iller, MHP’nin geleneksel olarak güçlü olduğu Adana, Antalya, Hatay, Mersin. MHP’nin kazanmayı istediği diğer büyükşehirler ise Ankara, Aydın, Sakarya, Samsun, Kocaeli. Diğer illerde de analizler tamamlandı. 2009′da en iyi oy alınan yerler, az farkla kaybedilen belediyeler, parlamento dışı partilerden seçilen belediye başkanları gibi istatistiki çalışmalar yapılıyor. Adaylar konusunda da teşkilatlara inisiyatif tanındı. “Üzerinde ittifak ettiyseniz adayınızı getirin, açıklayalım” diyerek örgütlere mesaj veren Genel Merkez, nisan ayında bazı illerde belediye başkan adaylarını açıklayacak. Partinin yerel seçimlerde kullanacağı seçim şarkısı da belirlendi.

TARİHİMİZİN EN YÜKSEK OYU

MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Büyükşehir Yasası’nın iktidarın aleyhine döneceği konusunda iddialı: Bu yasa, yerel seçimde milletten dönecek. MHP, 44 yıllık tarihi boyunca genel seçimler dahil en yüksek oyu, bu seçimde alacak.

İL BAŞKANI ÇORUM MERKEZ ADAYI OLABİLİR

MHP’nin uzun bir süredir Çorum’da il başkanlığı görevini yürüten genç hukukçu Ercan Daşdan, yerel seçimde MHP’nin Çorum Belediye Başkan Adayı olabilir. Çünkü parti Çorum merkezde güçlü bir aday bulma konusunda sıkıntı yaşıyor. Daha önce iki kez dönemin TEDAŞ Müdürü Bekir Soyocak Belediye Başkan adayı gösterilmiş, ancak seçimde istenilen sonuç elde edilememişti. Şimdi ise MHP yönetimi farklı bir yol izleyecek. Kulislere yansıyanlara göre Çorum merkez için iki isim öne çıkıyor. Biri partinin mevcut İl Başkanı Avukat Ercan Daşdan, bir diğeri ise Çorum kamuoyunun yakından tanıdığı 19. Dönem Çorum Milletvekili Mimar Adnan Türkoğlu…

ADNAN TÜRKOĞLU’NUN ADI ÇOK GEÇİYOR

Çorumluların yakından tanıdığı bir isim olan eski milletvekili Adnan Türkoğlu, geçtiğimiz günlerde Habertürk Gazetesi’nde CHP’nin muhtemel Çorum merkez adayı olarak gösterilmişti. Türkoğlu ise gazetede çıkan bu haberden sonra yakın çevresine bu haberi yalanlarken espriyle karışık “CHP ile MHP anlaşsın, ortak aday oluyum” demişti. Anlaşılan o ki Adnan Türkoğlu MHP’nin Çorum Belediye Başkan Adaylığına daha sıcak bakıyor. Şahsına gelecek oylar, MHP tabanının vereceği destek ve CHP’den gelebilecek sürpriz bir destek Adnan Türkoğlu’nu taş binaya oldukça yaklaştıracak gibi duruyor.

MHP İSKİLİPTE BİR HAYLİ İDDAALI

İskilip’te Ak Parti’den sonraki ikinci güçlü parti olan MHP’de aday adaylıkları konuşulmaya başlandı. Parti adaylar için takvimi başlatmadan ilk açıklama bir dönem Devlet Bakanı Abdulhaluk Çay’ın müşavirlerinden birisi olan Ahmet Almalı’dan geldi. Seçimde aday olacağını ifade eden Almalı geniş açıklamayı MHP’nin seçim takvimi açıklandıktan sonra yapacak.

İsmet Uslu, Ali Baykal, Mustafa Çorumlu’da adı geçen aday adayları arasında yer alıyor. Fakat adaylık açıklamasında bulunmadılar. MHP İskilip’te 2 dönem belediye başkanlığını kazandıktan sonra 2004′te belediye Ak Parti’ye geçti.
2004 ve 2009 seçimlerinde belediyeyi kazanamayan MHP’de Mehmet Lokum ile alınan oy dikkate alındığında “partinin en güçlü ismi” olarak öne çıkıyor. Lokum ise “aday olmayacağını” beyan ediyor ama yinede MHP tabanın gözü onun üzerinde…

SUNGURLU’DA ÇOK ADAYLI BİR YARIŞ

Yine Çorum’da MHP’nin güçlü olduğu ilçelerden biri de Sungurlu…Bir dönem Vahit Kayırıcı’nın da bir Sungurlulu olarak Çorum Milletvekilliği yaptığı düşünülürse MHP Sungurlu’ya ayrı bir önem veriyor. AK Parti’den önce Sungurlu Belediyesi MHP’nin elindeydi. Dönemin Sungurlu Belediye Başkanı da Fevzi Örslü’ydü…Şimdi Kadir Şahiner, Mehmet Topuksak, İrfan Karslı, Şevki Kalınsazlıoğlu ve Paşa Öksüz gibi isimler MHP Sungurlu Belediye Başkan Aday Adayları olarak öne çıkıyor. 2009 yılında yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde de MHP Sungurlu’dan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kadir Şahiner’i aday göstermişti. Sungurlu’nun iki beldesi Tuğlu ve Yörüklü’de Belediyeyi elinde bulunduran MHP, bakalım Sungurlu’dan kimi aday gösterecek.

ALACA’DA FUAT İSTANBULLU AĞIRLIĞI

Yine MHP’nin güçlü olduğu ilçelerden Alaca’da da eski Belediye Başkanı Fuat İstanbullu ismi öne çıkıyor. Son yapılan milletvekilliği genel seçimlerinde MHP’den 2. Sıra Çorum Milletvekili Adayı gösterilen Fuat İstanbullu, Alaca siyasetinin etkili isimleri arasında yer alıyor. Daha önce AK Parti, Alaca’da emekli öğretmen şimdiki Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’ü belediye başkan adayı göstermiş ve Fuat İstanbullu’ya karşı kaybetmişti. Gözler şimdi Alaca’da AK Parti’nin kimi aday göstereceğinde…Çünkü AK Parti’nin adayı kuşkusuz Alaca’daki seçimin kaderini değiştirecek.

MHP’NİN GÖZÜ ÇORUM’DA BU İLÇELERDE

MHP İl Başkanı Avukat Ercan Daşdan, “Daha öncede söyledik, yerel seçimlerde Çorum’da en başarılı parti Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır. Çünkü milletimizden gördüğümüz ilgi ve samimiyet bunu gösteriyor. Tabi iktidarın baskıları vatandaşın siyasi görüşünü söylemesini engelliyor. Ancak bizlerle bir araya gelen vatandaşlar bu dönem Milliyetçi Hareket Partisini desteklediklerini açıklıyorlar” diyor. Daşdan’a göre MHP yerel seçimde Çorum’daki bazı ilçelerde sürpriz sonuçlara imza atacak. İskilip, Alaca, Osmancık, Sungurlu, Kargı ve Ortaköy bu ilçelerin başında geliyor.

MHP’DE SEÇİM TAKVİMİ

30 Mart 2014’de yapılacak olan mahalli idareler genel seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanan MHP’de teşkilat aday adaylığı takvimi açıklandı.
Açıklanan takvime göre yerel seçimlerde MHP’den aday adayı olmak isteyen il, ilçe ve belde teşkilat başkan ve yöneticilerinin en geç 1 Eylül 2013 tarihine kadar görevlerinden istifa etmeleri gerekiyor. Belirlenen seçim takvimiyle ilgili olarak açıklamada bulunan MHP İl Başkanı Ercan Daşdan, aday adaylığı için 1 Eylül’e kadar görevlerinden istifa edecek olan teşkilat başkan ve yöneticilerinin 9 Eylül 2013 tarihine kadar resmi başvurularını yapmaları gerektiğini söyledi.
Kamu görevinde bulunanların aday adaylığı başvurularının Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanacak seçim takvimine göre belirleneceğini vurgulayan MHP İl Başkanı Daşdan, aday olmanın her teşkilat mensubunun hakkı olduğunu dile getirdi.


Kaynak: corumtime.comFacebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Güncel Haberleri

Başlık Tarih
 
İskilip’te 6 Bin 207 Öğrenci Karne Aldı23 Ocak 2015
Çocuklar Karnelerini Başkan Çatma'nın Elinden Aldı23 Ocak 2015
Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na Çağrıldı23 Ocak 2015
Başkan Çatma’dan Uslu’ya Teşekkür Ziyareti22 Ocak 2015
Şeyh Yavsi, Kazasker ve Hacı Mürsel Cami’lerinde Restorasyon22 Ocak 2015
İskilip-Çorum Yolunda Kaza21 Ocak 2015
Master Planı Çalışmalarında İskilip Değerlendirildi21 Ocak 2015
İskilip MEM Dönemi Tatlı Bitirdi21 Ocak 2015
İskilip Ziraat Odası Başkanı Akdoğan Delegeler İle Bir Araya Geldi21 Ocak 2015
Kızılırmak Sulama Projesi’nin İhale Tarihi Belli Oldu21 Ocak 2015
Sakarya İlkokulu’nda Annelere Seminer20 Ocak 2015
İskilip’e Sentetik Çim Saha İçin Çalışmalar Başlatıldı20 Ocak 2015
İskilip’in Yurt İnşaatında Sona Gelindi20 Ocak 2015
İskilip’te Doğaya Yem Bırakıldı19 Ocak 2015
HÜMÖD Basın Açıklaması18 Ocak 2015
İskilip Bakkallar Odası Başkanı Osman Top’tan Açık Destek18 Ocak 2015
Başkan Çatma’dan Bu Davranışını Bozmamasını İstediler16 Ocak 2015
Ak Parti İskilip Kadın Kolları Başkanı Selvi Oldu16 Ocak 2015
İskilip’te ve Çorum’da Örnek Olacak Proje16 Ocak 2015
Turizm Ofisi’ne ve Yerel Kalkınma Derneği’ne İskilip Evi Tahsis Edildi 16 Ocak 2015
Aslan Sağlam Güven Tazeledi16 Ocak 2015
İskilip Belediyesi'ne Araç Bedeli Nakit Olarak Ödenecek13 Ocak 2015
Yakup Sağlam’ın Adaylığa Bu Dönemde Sıcak Baktığı Öğrenildi13 Ocak 2015
İskilip-Çankırı Yolu İhalesi Yapıldı12 Ocak 2015
İskilip’e Bağlı Göl Köy de Çıkan Yangın Korkuttu11 Ocak 2015
Kaymakam Gürsoy Gazetecilerle Bir Araya Geldi11 Ocak 2015
Projenin İlk Seminerini Ecz. Özden Sak Verdi11 Ocak 2015
İskilip’in Kaybedecek Bir 5 Senesi Daha Yok!10 Ocak 2015
Almalı, Bakım ve Sağlık Hizmetleri Müdürü Oldu10 Ocak 2015
İskilip Eczacılarından Öğrencilere Gönüllü Eğitim10 Ocak 2015
İdeciler Günü’nüz Kutlu Olsun10 Ocak 2015
“İskilip İçin Şu da Gerekli Dediğiniz Her Şeyi 5 Yıl İçerisinde Yapacağız”09 Ocak 2015
İskilip’te İlk Defa Fleksibl URS İle Ameliyat Yapıldı09 Ocak 2015
İskilip’e Kar Paletli Ambulans İçin İmza Kampanyası08 Ocak 2015
İskilipli Çiftçiler Dikkat08 Ocak 2015
Tarihi Projenin Hayata Geçmesine Sayılı Günler Kaldı08 Ocak 2015
Taşımalı Öğrencilere Bu Hafta Okul Yok07 Ocak 2015
İskilip Devlet Hastanesi İhalesi Tamam 07 Ocak 2015
Tanay’ın Kitabı Stanford Üniversitesi Kütüphanesinde07 Ocak 2015
İskilip’te Eğitime Kar Engeli06 Ocak 2015
İskilip’te Karla Mücadele06 Ocak 2015
İskilip’te Okullar Tatil Oldu06 Ocak 2015
İskilip Güne Karla Uyandı06 Ocak 2015
Dünya’da ve Türkiye’de Nükleer Enerji05 Ocak 2015
İskilip! Bu Gece ve Yarına Dikkat05 Ocak 2015
Ensar Kırtasiye Yeni Yerinde Hizmetinizde05 Ocak 2015
İskilip MESEM’de Kayıt Dönemi Başladı05 Ocak 2015
İskilip’e Bir Öneri05 Ocak 2015
Recep Çatma, “2015 Yılı İskilip İçin Yatırım Yılı Olacak”04 Ocak 2015
İskilip’te Topkapı Sara’yı ve Kutsal Emanetler Anlatıldı31 Aralık 2014
Hamdi Hafız’dan İskilip Kent Arşivine Önemli Destek 30 Aralık 2014
Ahmet Sami Ceylan’ın İskilip Ziyareti30 Aralık 2014
Hemşerimiz Nurettin Kulalı Yazdı29 Aralık 2014
İskilip’in Kalbi Bu Proje İle Atacak29 Aralık 2014
İskilip’te Yüksek Kesimler Beyaza Büründü27 Aralık 2014
İskilip’te 29 Çeşme Su İle Yeniden Hayat Buldu26 Aralık 2014
Kaymakam Gürsoy, “Akkil Peri Bacaları”nı Gezdi26 Aralık 2014
Tarihi İskilip Evleri’nin Birebir Maketini Yapıyor25 Aralık 2014
Çatma, "Kentsel Dönüşüm Projesini" Açıkladı24 Aralık 2014
İskilip'te Çekilen Silahlar Patlayınca Sinema Filmi24 Aralık 2014
Bakın İskilip’e Bu Kez Neyin Müjdesini Verdi?24 Aralık 2014
Başkan Çatma’dan İskilip MHP’ye Hayırlı Olsun Ziyareti24 Aralık 2014
Gürsoy ve Çatma Muhtarlarla Bir Araya Geldi24 Aralık 2014
İskilip MYO’ya Yeni Program24 Aralık 2014
Katil Zanlısı Teslim Oldu24 Aralık 2014
Kaymakam Gürsoy'dan Başkan Çatma'ya Ziyaret23 Aralık 2014
İskilip’te Akmayan Çeşme Kalmayacak22 Aralık 2014
İskilip Ceza Evi’nden İzinli Çıkan Mahkum Öldürüldü20 Aralık 2014
İskilipli Gazi Ömer Dede! Devlet Yıpranır Diyerek Gazi Maaşı Almıştı19 Aralık 2014
Yarın İskilip’te Bu Mahalle ve Sokaklarda Elektrik Olmayacak18 Aralık 2014
Türk Eğitim-Sen İskilip İlçe Milli Eğitim Müdürünü Eleştirdi17 Aralık 2014
Mahmut Özkoca’dan İl Milli Eğitim Müdürü Büyük’e Nezaket Ziyareti17 Aralık 2014
İskilip Bakkallar Odası’na Kayıtlı Esnafın Sertifikaları Geldi17 Aralık 2014
Başkan Çatma ATV Televizyonu İle Röportaj Yaptı16 Aralık 2014
İskilip Esnafı Kursa Yoğun İlgi Gösterdi16 Aralık 2014
İskilip’in “İçme Suyu Projesi”nin İhale Tarihi Belli Oldu15 Aralık 2014
İskilip 100 Yataklı Devlet Hastanesi İşinin İhale Tarihi Belli Oldu14 Aralık 2014
İskilip'te Ağacın Altında Kalan Genç Hayatını Kaybetti14 Aralık 2014
Hemşerimiz Kavuncu Haksız Rekabetin Karşısında12 Aralık 2014
86 Bin Dekar Araziyi Suya Kavuşturacak 12 Aralık 2014
İskilip’e Atıf Hoca Kültür Merkezi İçin İlk Adım Atıldı11 Aralık 2014
Salim Uslu İskilip’e Kültür Merkezi’nin Sinyalini Verdi09 Aralık 2014
Devamını Bekleriz09 Aralık 2014
Salim Uslu’ya İskilip-Çankırı Yolu Teşekkürü09 Aralık 2014
İskilip ve Köylüleri Tayyaresi Uçağının İskilip’e Geliş Töreni09 Aralık 2014
İskilip Esnafından Örnek Davranış08 Aralık 2014
İskilip'e Yeni MYO Şart08 Aralık 2014
İskilip'e Salim Uslu'dan Müjde08 Aralık 2014
İskilip’e Bağlı Güney Aluç Köyü Muhtarı Hayatını Kaybetti06 Aralık 2014
Otomobili İle İskilip Meydan Çayı’na Uçtu06 Aralık 2014
“Akkil Peribacaları” Video Klip Çekimlerine Ev Sahipliği Yapacak05 Aralık 2014
Başkan Çatma, Sözlerimin Arkasındayım Dedi05 Aralık 2014
İskilip Kent Arşivi Canlanıyor05 Aralık 2014
İskilip’te Hafta Sonu Şöleni04 Aralık 2014
“Etnografya Müzesi” İçin İlk Somut Adım Bu Gün Atıldı04 Aralık 2014
Engelliler Günü Dolayısı İle Proğram Düzenlendi03 Aralık 2014
Başkan Çatma Ezber Bozuyor03 Aralık 2014
Hastalar İtfaiye Merdiveni İle Tahliye Edildi03 Aralık 2014
İskilip Hedefe Doğru Gidiyor03 Aralık 2014
İskilip’e Filipinli Gelin02 Aralık 2014
Çorum Merkez İlçe Yönetimi’nde İskilipli İsim02 Aralık 2014
Çorum'a F-16 Uçağı Düştü01 Aralık 2014
Çatalkara’da “İskilip ve Köyleri’nde El Sanatları” Fotoğraf Sergisi01 Aralık 2014
Yapılan Çalışma Türkiye’de Bir İlk28 Kasım 2014
İskilip Ak Parti’de Yeni Yönetim Mazbatalarını Aldı27 Kasım 2014
Başkan Çatma’dan Öğretmenler Günü’nde Özel Ziyaret25 Kasım 2014
Malezya’dan İlk Kafile Geldi 24 Kasım 2014
İskilipliler Ünlü Oyuncuyu RTÜK’e Şikayete Hazırlanıyor24 Kasım 2014
İskilip Ak Parti’nin Yeni Yönetimi Belli Oldu24 Kasım 2014
Kent Arşivi Birimi Kuruldu21 Kasım 2014
İskilip'in Tarihi Mirası Ulusal Basınında Gündeminde20 Kasım 2014
Lek, CHP Milletvekili Köse’yi İskilip’ten Özür Dilemeye Davet Etti20 Kasım 2014
Et Ürünleri Satan İş Yerleri Denetlendi 20 Kasım 2014
İskilip’te Ortaya Çıkan Doğa Harikası İlk Kez Dün Görüntülendi19 Kasım 2014
İskilip’te Silahlı Çatışma 17 Kasım 2014
Artık Başbakan'ın Yanında17 Kasım 2014
İskilip’in Bilinmeyen Doğa Harikaları17 Kasım 2014
Başkan Çatma, Yangın Yerinde15 Kasım 2014
Ak Parti İskilip Kongresi Tek Liste14 Kasım 2014
Düğün Sahiplerine Örnek Olsun14 Kasım 2014
Yanıklar Sokak’taki Yangın Korkuttu12 Kasım 2014
Sonbahar’ın Tadı İskilip’te Çıkar12 Kasım 2014
Başkan Çatma, “Vatandaşa Sözümüz Vardı”12 Kasım 2014
Başbakan Davutoğlu'ndan Bahçeli'ye İskilip Göndermesi11 Kasım 2014
İskilip Belediyesi’nden Vatandaşa Destek Çağrısı11 Kasım 2014
Türkiye’de İskilip ve Birecik Pilot Bölge10 Kasım 2014
İskilip’te 10 Kasım Atatürk’ü Anma Proğramı10 Kasım 2014
Çatma'nın Araba Tutumu Görsel Basınında Gözünden Kaçmadı10 Kasım 2014
İskilip’te Oynanan Futbol Karşılaşması Bir İlke Sahne Oldu07 Kasım 2014
Çorum’un Makam Aracı Kullanmayan Tek Belediye Başkanı07 Kasım 2014
Otomobil Traktöre Çarptı06 Kasım 2014
Bursa AS TV İskilip’i Yayınlayacak06 Kasım 2014
İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Kaya’ya Geçmiş Olsun Ziyareti06 Kasım 2014
Madalya ile Dönen Öğrencilere Kaymakam Gürsoy’dan Jest05 Kasım 2014
Kaçıranlar İçin Proğramın Tekrarı Cuma ve Pazar Günü05 Kasım 2014
Başkan Çatma’dan Vali Ahmet Kara’ya Ziyaret05 Kasım 2014
Şaka Gibi!05 Kasım 2014
Başkan Çatma, Hakkında Çıkan Haberlere Yalanlama04 Kasım 2014
İskilipliler Bu Akşam Ekran Başına04 Kasım 2014
2023 Prodüksiyon Ekibi İskilip’i Görüntüledi03 Kasım 2014
Şimdi Ne Mi Oldu! İskilip Futbolu Kaybetti03 Kasım 2014
Doğalgaz Hattının Kamulaştırma Çalışması Aralık’ta Tamam31 Ekim 2014
Bursa Meydan Gazetesi İskilip’i Yazdı30 Ekim 2014
Herkesi Kan Bağışında Bulunmaya Davet Etti30 Ekim 2014
Ünlü Fotoğraf Sanatçısı İskilip’i Fotoğraflayacak 30 Ekim 2014
İskilip’te 29 Ekim Çoşkusu29 Ekim 2014
Başkan Çatma’nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı28 Ekim 2014
Ak Parti İskilip İlçe Başkanı Ali Koçkaya’nın Cumhuriyet Bayramı Mesajı28 Ekim 2014
Su Sayaçlarına Dikkat!27 Ekim 2014
Belediye Hacı Ali Suyu İçin Düğmeye Bastı24 Ekim 2014
Bakan Veysel Eroğlu, “Yer Altı Göletinin İlkini İskilip’te Yaptık”23 Ekim 2014
Başkan Çatma’dan Rektör Alkan’a Teşekkür23 Ekim 2014
Yusuf Kaya Kalp Ameliyatı Oldu23 Ekim 2014
Başkan Çatma, Bir Dizi Gezi ve İncelemelerde Bulundu22 Ekim 2014
İskilip Hakkında Araştırma Yapana Para Ödülü22 Ekim 2014
Başkan Çatma ve Ceylan Samsun’a Gitti22 Ekim 2014
İskilip’e Bağlı Ahmetçe Köyü’nde Ağaca Gösterilen Saygı21 Ekim 2014
Bozuk Ürünler İmha Edildi21 Ekim 2014
İskilip'e Ödül Getiren Fotoğraf21 Ekim 2014
Kuruçay Yolunda Kaza21 Ekim 2014
KATLEDİLEN TÜRKÇE ve “ATIYORUM” SÖZCÜĞÜ20 Ekim 2014
Ak Parti’de İskilip Delege Seçimi Yapıldı 20 Ekim 2014
TBMM İdari Teşkilat Yöneticileri İskilip’i Gezdi19 Ekim 2014
İskilip’te Mantar Bolluğu18 Ekim 2014
“İstesem 10 Trilyona 15 Tane Düğün Salonu Yaparım”17 Ekim 2014
TKDK’nın Destekleme Proğramı İskilip’te Anlatılacak17 Ekim 2014
İzlenme Rekorları Kıran Röportaj16 Ekim 2014
Kaymakamlık Binası Yeni Yüzüyle Beğeni Topladı16 Ekim 2014
İskilip’te Feci Kaza:1 Kişi Hayatını Kaybetti16 Ekim 2014
Sabah Sabah Üzücü Haber: 1 Kişi Hayatını Kaybetti16 Ekim 2014
Başkan Çatma’nın İskilip Gündemine İlişkin Önemli Değerlendirmeleri15 Ekim 2014
Evi Olmayana Ev Projesi Vatandaşın Yüzünü Güldürdü15 Ekim 2014
20 Bin Nüfuslu Bir İlçenin Ayıbı!!!15 Ekim 2014
Başkan Çatma, “TEK BİR KONUDA ACİZ KALIYORUM!!!”15 Ekim 2014
Kazak Türk Dostluk Haftası Etkinliği15 Ekim 2014
Ekim Ayı Meclis Toplantısı’ndan Satır Başları14 Ekim 2014
7 Aydır Her Cuma Farklı Bir Camide 13 Ekim 2014
Başkan Recep Çatma, Bu Kez Ankara’dan Anlatacak13 Ekim 2014
Köy Çeşmeleri de Modern Çağa Yenik Düştü12 Ekim 2014
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kaymakam Gürsoy’a Tebrik Telgrafı10 Ekim 2014
BAĞCI, MANŞETİN MANŞETİNE ÇOK KIZDI10 Ekim 2014
İskilip'te 2 Araç Birden Tarandı02 Ekim 2014
İskilip’te Bayram Hareketliliği01 Ekim 2014
4 Köyü Ayağa Kaldıran Uygulama01 Ekim 2014
Çorum Valisi Ahmet Kara Şehit Ailesine Taziye İçin İskilip’e Geldi30 Eylül 2014
Vali Kara’nın İlk Görevi Şehidimizin Ailesini Ziyaret Etmek Olacak29 Eylül 2014
İskilipli Şehit Polis Toprağa Verildi27 Eylül 2014
Şehit Fatih Sağır’ın İskilip’teki Son Fotoğrafı27 Eylül 2014
Şehit Sağır, İkindi Namazına Müteakiben Köyünde Toprağa Verilecek27 Eylül 2014
Yaşlı Adam Korkuttu27 Eylül 2014
İskilipli Polis Memuru Şehit Oldu27 Eylül 2014
İskilip Sanayi Sitesi Artık 24 Saat İzleniyor26 Eylül 2014
Bin Öğrenci Kapasiteli Yeni Bina Kazandırmak İçin Girişimler Başlıyor25 Eylül 2014
İskilip MYO 2014-2015 Akademik Yılı Açılışını Yaptı25 Eylül 2014
Başkan Çatma Yoğurt Pazarı Esnafı İle Bir Araya Geldi25 Eylül 2014
Saatler ne zaman geri alınacak ?25 Eylül 2014
3 Yeni Doktor Göreve Başladı24 Eylül 2014
Ruhsatı Olmayan Alış Veriş Merkezi Mühürlendi24 Eylül 2014
İskilip’in Çorak Toprakları Çilekle Hayat Buldu24 Eylül 2014
İskilip Hayvan Pazarında Son Durum23 Eylül 2014
Başkan Çatma’yı Yağmurda Durduramadı23 Eylül 2014
Başkan Recep Çatma Dede Oldu22 Eylül 2014
Kaymakamlık İskilip’te Bir İlke İmza Attı22 Eylül 2014
İskilip Çatal Kara ve Kültür Sanat Evi Sanatseverleri Ağırladı22 Eylül 2014
“Göbek Bağı” İsimli Eseri İle 1. Olan Aysel Ekiz İskilip’i Böyle Anlattı21 Eylül 2014
Eyüboğlu ve Südor İskilip’te20 Eylül 2014
Naci ve Namık Bostancı’ya Ziraat Odası’ndan Ziyaret19 Eylül 2014
İsmail Çizikçi PTT Ankara Başmüdürü Oldu19 Eylül 2014
İskilip’te Uydu Kuyruğu18 Eylül 2014
İskilip Belediyesi Engelli Doğumlarını Önlemeye Yönelik Hazırladığı Projeyi Tamamladı18 Eylül 2014
Yeni Başhekim Özlem Ersoy Oldu18 Eylül 2014
İsmet Uslu’nun Acı Günü18 Eylül 2014
Gülseren Südor “İskilip Desenleri” Konulu Sergi İçin İskilip’e Geliyor17 Eylül 2014
Parklarda sigara içmeye yasak geliyor17 Eylül 2014
Bedri Rahmi Eyüboğlu Öykü Yarışmasının Sonuçları Belli Oldu16 Eylül 2014
Seyirçay Köyü Festivale Hazırlanıyor15 Eylül 2014
İskilip’e 3 Yıldız Tadında Hizmet15 Eylül 2014
Osman Çağıl Ödülü 46. Sahibini Buldu15 Eylül 2014
Belediye Çalışmaları Halkın Taleplerine Göre Değerlendirilecek15 Eylül 2014
Sağlık Meslek Lisesi İskilip Anadolu Lisesi’ne Taşındı 15 Eylül 2014
Ebussuud’un İskilipli Olduğunu Anlatan Belgesel Proğramı14 Eylül 2014
Başkan Çatma Belediye Başkan Yardımcısı Konusunda Ne? Dedi12 Eylül 2014
İskilip’te Okuma Yazma Oranı12 Eylül 2014
Mehmet Yılmaz Göreve Başladı12 Eylül 2014
Başkan Çatma Bu Akşam ÇRT’nin Canlı Yayın Konuğu 12 Eylül 2014
İşte Hayata Geçirilecek Şehir İçi İçme Suyu Projesi’nin Maliyeti 12 Eylül 2014
Vatandaş Hurda Araçlardan Muzdarip11 Eylül 2014
Dikkat! Açık Öğretime Kayıtlar Yarın Sona Eriyor11 Eylül 2014
İl Özel İdaresine Ait Araç Takla Attı11 Eylül 2014
Bilal Arıcı Sitemizdeki Görevinden Ayrıldı10 Eylül 2014
Yıldırım’dan Başbakan Ahmet Davutoğlu’na Davet10 Eylül 2014
Proğramı Kaçıranlar Bu Akşam Ekran Başına10 Eylül 2014
Mürsel Sözer tahliye oldu!09 Eylül 2014
Meğerse Yolun Her İki Tarafından Boşluk Bırakılmış09 Eylül 2014
İskilipli Güreşçi Elenen İlk Milli Sporcu Oldu08 Eylül 2014
Avrasya’nın Nabzını Tutacak Belgesel İskilipli İsmin İmzasıyla Yayınlanacak08 Eylül 2014
Başkan Çatma 4 Bin Kişinin Önünde Söz Verdi07 Eylül 2014
Murat Kavuncu Normal Yaşantısına Devam Etmeye Başladı06 Eylül 2014
İskilip'te Sünnet Olan Her Çocuğa Bisiklet06 Eylül 2014
Hastane Yolu Asfaltlandı05 Eylül 2014
Mehmet Yılmaz Vali Yardımcısı Oldu04 Eylül 2014
Atatürk Orman Çiftliği Yolu Asfaltlanıyor03 Eylül 2014
“Sizinle Olduğumuzu Göstermek İçin Buradayım”03 Eylül 2014
Gelişi Güzel Araç Park Ediyoruz02 Eylül 2014
İskilipli İsim Grup Başkanvekili Oldu01 Eylül 2014
Ekipler Sahada Fizibilite Çalışması Yürütüyor01 Eylül 2014
İskilip’ten Süper Lig’e01 Eylül 2014
Hatice Portakal Vefat Etti29 Ağustos 2014
Sünnet Şöleni Tarihi Belli Oldu29 Ağustos 2014
İskilip Kaymakamlığı’nın Sosyal Medya Farkı28 Ağustos 2014

Bugünkü Gazeteler
TCMB Döviz Kuru
..
Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğenmedim
Fena Değil
Beğendim

Sonuçlar
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Arşiv Arama
 
En Çok Okunan İskilip Haberleri
İskilip Videoları
En Çok Yorumlanan
İskilip Resimleri
Hava Durumu
Radyo
Takvim
Ziyaretçi
Facebook Beğen
Anasayfa | Video Galeri | Gazeteler | Foto Galeri | Sohbet Odası
Haber Ara

iskilip haberleri, iskilip, iskilip siteleri, iskilipten haberler, iskilip kalesi, iskilip son dakika, sondakika iskilip, iskilip resimleri, iskilip fotoları, iskilip fotoğrafları, iskilip dolması, iskilip yemekleri, iskilip tosya yolu, iskilip belediyesi, iskilip belediyespor, iskilip spor, iskilip stadı, şehit mikail kaya stadı, iskilip demirciler çarşısı, iskilip sanayisi, iskilip gazetesi, bilal arıcı, erhan ateş, burak izzet karaca, iskilipin sesi, iskilip mahalleleri, iskilip devlet hastanesi, iskilip eczaneleri, iskilip şehir stadı, iskilip nöbetci eczane, iskilipli alimler, iskilipli atıf hoca, iskilip adliyesi, iskilip kaymakamlığı, iskilip fabrikaları, greyder, kavsan, ayakkabı, iskilip milenyum bilgisayar, hastane caddesi, iskilip uludere mahallesi, iskilip meydan mahallesi, iskilip camileri, camiileri, iskilip şeyh yavsi camii, camisi, iskilip çaşı camii, camisi, iskilip facebook, iskilip çorum, tuncay mumcu, iskilip doğalgaz çalışmaları, iskilip altyapı çalışmaları, gurbetteki iskilipliler,
Bu site'de Codec Portal kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için tıklayın!