Ana Sayfa > Güncel

MHP'nin Sürpriz Çorum ve İlçe Adayları
28 Ağustos 2013
Bu haber 15494 kez okundu
Türkiye seçim sathı mahalinde… Art arda gelecek üç sandık, aynı zamanda siyasetin de kaderini belirleyecek. Kritik eşik, 2014 Mart’ında yapılacak yerel seçimler. Zira Meclis’teki dört siyasi parti de şunun farkında; genel seçimde galibiyetin tek yolu yerelde elde edilecek zafer.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Türkiye seçim sathı mahalinde… Art arda gelecek üç sandık, aynı zamanda siyasetin de kaderini belirleyecek. Kritik eşik, 2014 Mart’ında yapılacak yerel seçimler. Zira Meclis’teki dört siyasi parti de şunun farkında; genel seçimde galibiyetin tek yolu yerelde elde edilecek zafer!

ÜÇ SEÇİM İÇİN TEK KAMPANYA

2014′ten itibaren art arda yapılacak üç seçim, ‘siyasetin sırat köprüsü’ olacak. Yerelde, genelde ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde galip gelenler, Türkiye’nin dönüşümünde yetki sahibi olacak. Başarısız olanlar için ise yolun sonu görünecek! Bu sürecin kilit ismi hiç şüphesiz Başbakan Erdoğan olacak. Erdoğan’ın önünde ‘üç bilinmeyenli denklem’ çözüm bekliyor; İmralı süreci, yeni anayasa ve başkanlık, Abdullah Gül’ün Köşk adaylığı.

9 IŞIKTA HEDEF 9 BÜYÜKŞEHİR

MHP, yerel seçimlere, genel seçim havasında hazırlanıyor. 2014 Mart’ında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde AKP’nin olası bir puan kaybının birkaç ay sonraki cumhurbaşkanlığı seçimini önemli oranda etkileyeceğini düşünen parti yönetimi, çalışlamalara başladı. MHP, teşkilat görüşleriyle anketlerin örtüştüğü yerlerde aday açıklamalarına başladı.
Ayrıca partinin yerel seçim stratejisi teşkilatlarla paylaşılırken ‘MHP’li bir belediye nasıl olmalı?’ sorusuna yanıt aranıyor.

TEŞKİLATLARA İNİSİYATİF

PARTİNİN kurucu genel başkanı merhum Alparslan Türkeş’in 9 ışık doktrinini şiar edinen parti, 9 ilde büyükşehiri alabilmek için iddialı çalışmalar yapıyor. Bu iller, MHP’nin geleneksel olarak güçlü olduğu Adana, Antalya, Hatay, Mersin. MHP’nin kazanmayı istediği diğer büyükşehirler ise Ankara, Aydın, Sakarya, Samsun, Kocaeli. Diğer illerde de analizler tamamlandı. 2009′da en iyi oy alınan yerler, az farkla kaybedilen belediyeler, parlamento dışı partilerden seçilen belediye başkanları gibi istatistiki çalışmalar yapılıyor. Adaylar konusunda da teşkilatlara inisiyatif tanındı. “Üzerinde ittifak ettiyseniz adayınızı getirin, açıklayalım” diyerek örgütlere mesaj veren Genel Merkez, nisan ayında bazı illerde belediye başkan adaylarını açıklayacak. Partinin yerel seçimlerde kullanacağı seçim şarkısı da belirlendi.

TARİHİMİZİN EN YÜKSEK OYU

MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Büyükşehir Yasası’nın iktidarın aleyhine döneceği konusunda iddialı: Bu yasa, yerel seçimde milletten dönecek. MHP, 44 yıllık tarihi boyunca genel seçimler dahil en yüksek oyu, bu seçimde alacak.

İL BAŞKANI ÇORUM MERKEZ ADAYI OLABİLİR

MHP’nin uzun bir süredir Çorum’da il başkanlığı görevini yürüten genç hukukçu Ercan Daşdan, yerel seçimde MHP’nin Çorum Belediye Başkan Adayı olabilir. Çünkü parti Çorum merkezde güçlü bir aday bulma konusunda sıkıntı yaşıyor. Daha önce iki kez dönemin TEDAŞ Müdürü Bekir Soyocak Belediye Başkan adayı gösterilmiş, ancak seçimde istenilen sonuç elde edilememişti. Şimdi ise MHP yönetimi farklı bir yol izleyecek. Kulislere yansıyanlara göre Çorum merkez için iki isim öne çıkıyor. Biri partinin mevcut İl Başkanı Avukat Ercan Daşdan, bir diğeri ise Çorum kamuoyunun yakından tanıdığı 19. Dönem Çorum Milletvekili Mimar Adnan Türkoğlu…

ADNAN TÜRKOĞLU’NUN ADI ÇOK GEÇİYOR

Çorumluların yakından tanıdığı bir isim olan eski milletvekili Adnan Türkoğlu, geçtiğimiz günlerde Habertürk Gazetesi’nde CHP’nin muhtemel Çorum merkez adayı olarak gösterilmişti. Türkoğlu ise gazetede çıkan bu haberden sonra yakın çevresine bu haberi yalanlarken espriyle karışık “CHP ile MHP anlaşsın, ortak aday oluyum” demişti. Anlaşılan o ki Adnan Türkoğlu MHP’nin Çorum Belediye Başkan Adaylığına daha sıcak bakıyor. Şahsına gelecek oylar, MHP tabanının vereceği destek ve CHP’den gelebilecek sürpriz bir destek Adnan Türkoğlu’nu taş binaya oldukça yaklaştıracak gibi duruyor.

MHP İSKİLİPTE BİR HAYLİ İDDAALI

İskilip’te Ak Parti’den sonraki ikinci güçlü parti olan MHP’de aday adaylıkları konuşulmaya başlandı. Parti adaylar için takvimi başlatmadan ilk açıklama bir dönem Devlet Bakanı Abdulhaluk Çay’ın müşavirlerinden birisi olan Ahmet Almalı’dan geldi. Seçimde aday olacağını ifade eden Almalı geniş açıklamayı MHP’nin seçim takvimi açıklandıktan sonra yapacak.

İsmet Uslu, Ali Baykal, Mustafa Çorumlu’da adı geçen aday adayları arasında yer alıyor. Fakat adaylık açıklamasında bulunmadılar. MHP İskilip’te 2 dönem belediye başkanlığını kazandıktan sonra 2004′te belediye Ak Parti’ye geçti.
2004 ve 2009 seçimlerinde belediyeyi kazanamayan MHP’de Mehmet Lokum ile alınan oy dikkate alındığında “partinin en güçlü ismi” olarak öne çıkıyor. Lokum ise “aday olmayacağını” beyan ediyor ama yinede MHP tabanın gözü onun üzerinde…

SUNGURLU’DA ÇOK ADAYLI BİR YARIŞ

Yine Çorum’da MHP’nin güçlü olduğu ilçelerden biri de Sungurlu…Bir dönem Vahit Kayırıcı’nın da bir Sungurlulu olarak Çorum Milletvekilliği yaptığı düşünülürse MHP Sungurlu’ya ayrı bir önem veriyor. AK Parti’den önce Sungurlu Belediyesi MHP’nin elindeydi. Dönemin Sungurlu Belediye Başkanı da Fevzi Örslü’ydü…Şimdi Kadir Şahiner, Mehmet Topuksak, İrfan Karslı, Şevki Kalınsazlıoğlu ve Paşa Öksüz gibi isimler MHP Sungurlu Belediye Başkan Aday Adayları olarak öne çıkıyor. 2009 yılında yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde de MHP Sungurlu’dan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kadir Şahiner’i aday göstermişti. Sungurlu’nun iki beldesi Tuğlu ve Yörüklü’de Belediyeyi elinde bulunduran MHP, bakalım Sungurlu’dan kimi aday gösterecek.

ALACA’DA FUAT İSTANBULLU AĞIRLIĞI

Yine MHP’nin güçlü olduğu ilçelerden Alaca’da da eski Belediye Başkanı Fuat İstanbullu ismi öne çıkıyor. Son yapılan milletvekilliği genel seçimlerinde MHP’den 2. Sıra Çorum Milletvekili Adayı gösterilen Fuat İstanbullu, Alaca siyasetinin etkili isimleri arasında yer alıyor. Daha önce AK Parti, Alaca’da emekli öğretmen şimdiki Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’ü belediye başkan adayı göstermiş ve Fuat İstanbullu’ya karşı kaybetmişti. Gözler şimdi Alaca’da AK Parti’nin kimi aday göstereceğinde…Çünkü AK Parti’nin adayı kuşkusuz Alaca’daki seçimin kaderini değiştirecek.

MHP’NİN GÖZÜ ÇORUM’DA BU İLÇELERDE

MHP İl Başkanı Avukat Ercan Daşdan, “Daha öncede söyledik, yerel seçimlerde Çorum’da en başarılı parti Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır. Çünkü milletimizden gördüğümüz ilgi ve samimiyet bunu gösteriyor. Tabi iktidarın baskıları vatandaşın siyasi görüşünü söylemesini engelliyor. Ancak bizlerle bir araya gelen vatandaşlar bu dönem Milliyetçi Hareket Partisini desteklediklerini açıklıyorlar” diyor. Daşdan’a göre MHP yerel seçimde Çorum’daki bazı ilçelerde sürpriz sonuçlara imza atacak. İskilip, Alaca, Osmancık, Sungurlu, Kargı ve Ortaköy bu ilçelerin başında geliyor.

MHP’DE SEÇİM TAKVİMİ

30 Mart 2014’de yapılacak olan mahalli idareler genel seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanan MHP’de teşkilat aday adaylığı takvimi açıklandı.
Açıklanan takvime göre yerel seçimlerde MHP’den aday adayı olmak isteyen il, ilçe ve belde teşkilat başkan ve yöneticilerinin en geç 1 Eylül 2013 tarihine kadar görevlerinden istifa etmeleri gerekiyor. Belirlenen seçim takvimiyle ilgili olarak açıklamada bulunan MHP İl Başkanı Ercan Daşdan, aday adaylığı için 1 Eylül’e kadar görevlerinden istifa edecek olan teşkilat başkan ve yöneticilerinin 9 Eylül 2013 tarihine kadar resmi başvurularını yapmaları gerektiğini söyledi.
Kamu görevinde bulunanların aday adaylığı başvurularının Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanacak seçim takvimine göre belirleneceğini vurgulayan MHP İl Başkanı Daşdan, aday olmanın her teşkilat mensubunun hakkı olduğunu dile getirdi.


Kaynak: corumtime.comFacebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Güncel Haberleri

Başlık Tarih
 
Gelenek - Gelecek Arasındaki Köprü: Geleneksel Yazma Baskısı Projesine Start Verildi.03 Kasım 2017
Tarihi Kışla Modern Eğitim Merkezi Oluyor30 Ekim 2017
İskilip’e 1 Yeni Okul28 Ekim 2017
İskilipli Çiftin Sevgileri Ulusal Basının Gündemi 18 Ekim 2017
Pancarın Tatlı Yolculuğu Başladı11 Ekim 2017
İSKİLİP'TE SULU TARIMDA SONA DOĞRU11 Ekim 2017
Redif Kışlasının İhalesi Yapıldı10 Ekim 2017
İskilip Devlet Hastanesinden Sağlıklı gelecek nesiller için Farkındalık Etkinliği07 Ekim 2017
“Benim Adım Cemil” İskilip’te30 Eylül 2017
Belediye Tepkilere Duyarsız Kalmadı23 Eylül 2017
Doğangir Köyü Ormanlık Alanında Yangın20 Eylül 2017
Kunduzhan Yaylası’nda Yangın20 Eylül 2017
İskilip’in Gençleri Kürsüyü Bırakmıyor17 Eylül 2017
İshalin Sebebi Su Değilmiş15 Eylül 2017
İskilip’e Hiç Yakışmadı 14 Eylül 2017
Trafik Kazası: 9 Yaralı12 Eylül 2017
İskilip’in Sorunları İstanbul’da Masaya Yatırıldı09 Eylül 2017
Güler, Kızımızı Kaybettik07 Eylül 2017
Trafik Kazalarına Maketli Önlem04 Eylül 2017
İskilip Kalesi’nde Ses Seda Yok!31 Ağustos 2017
100 Bayana İş İmkanı08 Temmuz 2017
Komşu İlçede 1 Günde 8 Deprem07 Temmuz 2017
Çorum-İskilip Yolunda Yok Artık Dedirten Görüntü06 Temmuz 2017
KAZADA 2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ28 Haziran 2017
TÜBİTAK BİLİM FUARI BEĞENİ KAZANDI10 Mayıs 2017
HSK ÜYELİĞİ İÇİN 1 İSKİLİPLİ İSİMDE BAŞVURUDA BULUNDU04 Mayıs 2017
İskilip Açık Cezaevi’nde İlk Kazma Vuruldu01 Mayıs 2017
23 Nisan Kutlamaları İskilip’e Renk Kattı26 Nisan 2017
İSKİLİP’TE 21 BİN 983 KİŞİ SANDIĞA GİTTİ16 Nisan 2017
Referandum Sonuçlarını canlı takip edin16 Nisan 2017
İbik Köyü 2 Günde 2 Yangın İle Sarsıldı11 Nisan 2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Doğalgaz Müjdesi10 Nisan 2017
İskilip'te Okul Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi09 Nisan 2017
İskilip'e Yeni Dahiliye Uzmanı ve Diyetisyen07 Nisan 2017
İskilip Fotoğrafları Uşak’ta sergilendi05 Nisan 2017
Kayalıklara Sıkışan 2 Çocuğu İtfaiye ve Afad Kurtardı04 Nisan 2017
İskilip'e Yeni Cerrah25 Mart 2017
İskilip’te Türk Halk Müziği Konseri15 Mart 2017
Ata Sporu Okçuluk İskilip’te12 Mart 2017
Traktör Kazası08 Mart 2017
Erbakan Camii İbatede Ne Zaman Açılacak?03 Mart 2017
Şahiner'den Adaletsiz Dağıtıma Tepki02 Mart 2017
Nefes Kesen Tatbikat01 Mart 2017
Belediyeye İş-Kur’dan 98 İşci Alınacak24 Şubat 2017
İskilipli Öğrencilere Moral Motivasyon23 Şubat 2017
İskilip’te Ava Çıkmadan Bu Haberi Okuyun23 Şubat 2017
Ameliyat Olmazsa Ölecek!21 Şubat 2017
Geyik Vuran Adama Rekor Ceza16 Şubat 2017
Bölgenin İlk Ve Tek Kapalı Yüzme Havuzu Hizmete Açıldı03 Şubat 2017
Vali Kılıç İskilp’te İncelemelerde Bulundu15 Ocak 2017
İskilip İtfaiyesi 2016 Yılında 86 Olaya Müdahale Etti14 Ocak 2017
FETÖ’den En Çok Gizli Tanık Çorum’da12 Ocak 2017
İskilip Cezaevi İhale Ediliyor11 Ocak 2017
Kavşak Yapımı Tamamlandı11 Ocak 2017
Uzman ve Tabip Doktor Kadrosu11 Ocak 2017
Çorum Şampiyonasına İskilip Ebussuud Damgası10 Ocak 2017
Okyanus Giyim Hizmete Başladı10 Ocak 2017
İskilip’te Kar Tatili Devam Ediyor08 Ocak 2017
İskilip’e Kapalı Yüzme Havuzunda Sona Gelindi05 Ocak 2017
İskilip’te DAEŞ Operasyonu05 Ocak 2017
İskilip’te Eğitime Kar Engeli05 Ocak 2017
İskilip Noel’i Değil Fethi Kutlayacak30 Aralık 2016
En Acı Ölüm!18 Aralık 2016
Şiddetli Lodos Uyarısı!02 Aralık 2016
Muhtarlar İskilip İçin Bir Araya Geldi30 Kasım 2016
Çorum-İskilip Yolunda Trafik Kazası29 Kasım 2016
Şadibey Kur’an Kursu Hizmete Açıldı29 Kasım 2016
Lösemili Çocuklara Yardım İçin27 Kasım 2016
Vefa14 Kasım 2016
Murat Önder ve Yönetimi Güven Tazeledi10 Kasım 2016
Yine Sallandık06 Kasım 2016
İsa İpek Yaşam Mücadelesini Kaybetti05 Kasım 2016
İsa İpek Trafik Kazası Geçirdi05 Kasım 2016
İskilip’in 2 Köyünde Elektrik Kesintisi05 Kasım 2016
Çorum İskilip Yolunda Kamyon Kazası05 Kasım 2016
Artçı Depremler Devam Ediyor03 Kasım 2016
İskilip'te Korkutan Deprem !02 Kasım 2016
İskilip’e Yılın İlk Karı Yağdı01 Kasım 2016
LEADER Tanıtım Filmi İskilip'te Çekildi30 Ekim 2016
Zengin, Sosyal Etüd ve Proje Müdürü Oldu29 Ekim 2016
İskilip’te Cumhuriyet Bayramı Coşkusu29 Ekim 2016
Cicişler İskilip’e Geliyor27 Ekim 2016
Yaşlı Çifti Kaza Ayırdı24 Ekim 2016
İskilip'te Elektrik Kesintisi19 Ekim 2016
İskilip Arnavutluk’ta Tanıtılıyor18 Ekim 2016
Kavşak Yapımına Başlandı16 Ekim 2016
İskilip Savcısı Parıldar Göreve İade Edildi12 Ekim 2016
Bu kez Kendi Samanlığındaki Yangına Koştu06 Ekim 2016
Mehmet Oruç’u Kaybettik04 Ekim 2016
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anıldı25 Eylül 2016
İskilip Halkı Çaresiz25 Eylül 2016
34 Kişiden 24’ü İskilip’ten22 Eylül 2016
İskilip’te Hasar Tespit Çalışmaları Başladı21 Eylül 2016
İskilip’te Cinayet21 Eylül 2016
Fırtına Çatıları Uçurdu20 Eylül 2016
Üniversite Öğrencilerinden Örnek Davranış12 Eylül 2016
Ahmet Almalı hayatını kaybetti18 Ağustos 2016
İskilip Sıcak Asfalta Kavuştu13 Ağustos 2016
İskilipli Hanımlar Ürettikleri Peynirle Marka Olacak12 Ağustos 2016
Şehidimizi Onbinler Uğurladı10 Ağustos 2016
Şehide Son Görev10 Ağustos 2016
5 Ay Sonra Baba Olacaktı10 Ağustos 2016
Doğalgazda! Ana Boru Hattı Döşeniyor04 Ağustos 2016
TBMM Başkan Müşaviri Görevine Yeni Atamalar27 Temmuz 2016
Salim Uslu’dan Sürücüleri Sevindiren Haber14 Temmuz 2016
Kut-ül Amare’de İskilipliler14 Haziran 2016
Sakarya İlkokulu’ndan Gürsoy’a Ziyaret14 Haziran 2016
Milenyum Bilgisayar ve İnternet Cafe'den Karne Hediyesi11 Haziran 2016
Sürücüler Tedirgin05 Haziran 2016
Ortopedi Uzmanımız Göreve Başladı03 Haziran 2016
Ankara’da İskilip Rüzgarı01 Haziran 2016
Kadın Doğum Uzmanımız Göreve Başladı31 Mayıs 2016
Selvi'ye Hapis Cezası Şoku30 Mayıs 2016
Telli Ailesinin Mutlu Günü29 Mayıs 2016
İskilip’teki Yapıya Çok Benzer26 Mayıs 2016
Artık Güreş Eğitim Merkezimiz Var26 Mayıs 2016
İskilip Yolları Karikatür Konusu25 Mayıs 2016
İskilip! Gün Birlik ve Beraberlik Günü18 Mayıs 2016
Yolunu Şaşıran Ceylan Şehir Merkezine İndi17 Mayıs 2016
Selvi, Sosyal Medyada Böyle Konuştu05 Mayıs 2016
Mustafa Selvi Görevden Mi! Alındı05 Mayıs 2016
İskilip Kamuoyu Açıklama Bekliyor01 Mayıs 2016
Yeni Yönetim Oluştu28 Nisan 2016
İskilip’e Doktor Ataması23 Nisan 2016
Şehidimiz Habib Gökçe İçin Şırnak’ta Tören20 Nisan 2016
İçimiz Yanıyor...19 Nisan 2016
Sıcak Haber13 Nisan 2016
İskilipgücü’nün Projesine Bakanlıktan Onay!06 Nisan 2016
Kuran Kursu İçin Bekiroğlu'ndan Destek İstediler31 Mart 2016
İskilip’ten Firar Eden Mahkumlar Yakalandı29 Mart 2016
İskilip-Çorum Yolu Sürücülerin Korkulu Rüyası Oldu28 Mart 2016
Piknik Ateşi Korkuttu27 Mart 2016
İl Başkanı Bekiroğlu, İstifalarla İlgili Konuştu27 Mart 2016
Aslan Sağlam ve Fatma Selvi Yönetimleri İle Göreve Devam26 Mart 2016
İskilip’te Ak Parti’nin Yönetimi Görevden Alındı26 Mart 2016
Ak Partili Belediye Başkanları Mercek Altında24 Mart 2016
Kalyoncu Motor’a Kalite Ödülü24 Mart 2016
Güzel Dizelerin Şairi22 Mart 2016
İskilipgücü’nden Dev Bir Organizasyon Daha18 Mart 2016
“İnadına Yaşamak” İskilip’te Sahnelenecek13 Mart 2016
Cezaevi İçin Uygulama Projelerine Başlandı12 Mart 2016
Kurusaray'da Yangın12 Mart 2016
Vatandaş Çaresiz!12 Mart 2016
5 Öğrenciyi Ölümle Burun Buruna Getiren Yangın27 Şubat 2016
Çorum Belediyesinin Projesinden İskilip’te Yararlanacak27 Şubat 2016
Yanarak Can Verdi23 Şubat 2016
İskilipli Pidecinin Hedefi Çorum Rekoru08 Şubat 2016
Baca Yangını Korkuttu06 Şubat 2016
Kar Geri Geliyor04 Şubat 2016
“İskilip Köroğlu Dağları’nın Doğusunda Yer Almaktadır”29 Ocak 2016
Yürek Sızlatan Görüntü29 Ocak 2016
Urfalı Kazım Çiriş Yeniden İskilip’te28 Ocak 2016
Askerlik İçin TSK’ya Başvurdu26 Ocak 2016
Elektrik Kesintisi21 Ocak 2016
Çorum´lu Polisimiz Şehit Oldu19 Ocak 2016
Suya Yapılan Zam İskilip’te Yol Kestirdi17 Ocak 2016
Hasta Kurtarmaya Giden Ambulans Çamura Saplandı15 Ocak 2016
Başkan Muzaffer Külcü Açıkladı14 Ocak 2016
Kaymakam Gürsoy Şehit “Yavuz Sonat Güzel”i Böyle Anlattı11 Ocak 2016
Kırşehir Depremi İskilip’i de Salladı10 Ocak 2016
Başbakan Davutoğlu Uyardı! “Kibirli Olmayın”10 Ocak 2016
Birinciye 2 Bin TL Ödül06 Ocak 2016
Kedi İle Köpeğin Dostluğu03 Ocak 2016
Çorum Medyası Aslan Sağlam’ı Hedef Aldı03 Ocak 2016
İyi Mücadele Puan Getirmedi02 Ocak 2016
Bu Bina İskilip’in Baştacı Olacak02 Ocak 2016
Beklenen Kar İskilip’te Başladı30 Aralık 2015
Orhan Topçu Hayatını Kaybetti28 Aralık 2015
İskilip Doğalgazla Nasıl Tanıştı!22 Aralık 2015
İskilip’e 2 Yeni Gölet Müjdesi20 Aralık 2015
Türkiye'nin Üçüncü Altın Rafinerisinde Çalışacak Eleman Aranıyor17 Aralık 2015
Mustafa Çolak İskilip’i Temsil Edecek15 Aralık 2015
Çorum-Çankırı Karayolunda Çalışmalar Devam Ediyor02 Aralık 2015
İskilipli Mühendis Atık Su Arıtma Tesisi Hakkında Bilgilendirdi01 Aralık 2015
Akpınar Köyü’nde Çıkan Yangında 1 Ev Yandı30 Kasım 2015
İskilip’te Kermese Davet29 Kasım 2015
İskilip Türküsü'nü Hiç Böyle Dinlemediniz21 Kasım 2015
İskilip’in İlk Sinyalizasyonları Hayat Kurtarmaya Başladı15 Kasım 2015
Yeniden Dalgalansın15 Kasım 2015
Okul Saatleri Dışında da Çalan Zil Tepkilere Neden Oluyor10 Kasım 2015
1 Kasım’ın İskilip’teki Yansımaları01 Kasım 2015
İskilip Ak Gençlik Seçim Sonuçlarını Böyle Kutladı01 Kasım 2015
İskilip'te 1 Kasım Seçim Sonuçları01 Kasım 2015
İskilip Şehitlik Anıtı’na Birde Bu Gözle Bakın28 Ekim 2015
Öğrenciler Aşure Günü Etkinliği’nde Buluştu26 Ekim 2015
İskilip’li Kadınlara Girişimcilik Eğitimi23 Ekim 2015
Avrasya Sirki İskilip’te Gösteriye Hazırlanıyor15 Ekim 2015
Depremin Merkezi Göl Köyü04 Ekim 2015
Doğalgazda İlk Kazma Vuruldu02 Ekim 2015
Çarpışma Sesini Duyan Halk Sokağa Fırladı01 Ekim 2015
Fikri Kısar İskilip Belediyesi'ne Bir Cümle İle Cevap Verdi26 Eylül 2015
Fikri Kısar'ın Açıklamalarına Cevap25 Eylül 2015
FİKRİ KISAR’DAN SİYASETE DEVAMA YEŞİL IŞIK!23 Eylül 2015
Dağda Ölü Bulundu21 Eylül 2015
MHP’li Başkana Kitap Gönderdiler19 Eylül 2015
Traktör ve Otomobil Çarpıştı16 Eylül 2015
İskilip-Çorum Yolunda Trafik Kazası16 Eylül 2015
Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti13 Eylül 2015
Elektrik Akımına Kapılan İşçi Hayatını Kaybetti13 Eylül 2015
Başkan Çatma Tuttuğu Günlük İle Bilgilendirdi!10 Eylül 2015
İskilipli Öğrenciler Karadeniz Gezisine Çıktı09 Eylül 2015
Sadık Hoca’yı Kaybettik08 Eylül 2015
İskilip’te Teröre Lanet Yürüyüşü08 Eylül 2015
Akçasu Köyü'nde Cinayet07 Eylül 2015
İskilip’te Trafik Kazası04 Eylül 2015
Bu Alış Veriş Sitesi Belki İskilip Halkının da Dikkatini Çekebilir03 Eylül 2015
Kimsesizler Mezarlığı'na Defnedildi31 Ağustos 2015
Güney Aluç’ta Yangın30 Ağustos 2015
İskilip’in Belalı Kavşağı Can Yakmaya Devam Ediyor!29 Ağustos 2015
Kahta Çiğköfte İskilip’te Hizmete Açıldı23 Ağustos 2015
İskilip’i Kasım’a Kadar Hareketli Günler Bekliyor19 Ağustos 2015
Mahmut Amca Secde de Vefat Etti18 Ağustos 2015
Vali Orhan Öztürk’ün Annesi Vefat Etti15 Ağustos 2015
İskilip’te Yüksekokul’a Yeni Bina İçin Kollar Sıvandı15 Ağustos 2015
İlk Hedef Vatandaşa Nefes Aldırmak14 Ağustos 2015
İskilip Devlet Hastanesi En Geç Yılbaşında Hizmete Açılacak13 Ağustos 2015
İskilip İl Genel Meclis Üyesi Üzeyir Esenkaya’dan Anlamlı Önerge12 Ağustos 2015
İskilip’te 1 Günlük Hayat12 Ağustos 2015
Hayat Teknoloji İskilip’i Konuklarına Tanıtmaya Devam Ediyor12 Ağustos 2015
Bozkurt ve Hatipoğlu Ailelerinin Mutlu Günü11 Ağustos 2015
İskilip’in Sosyal Hizmet Merkezi Hizmete Başladı10 Ağustos 2015
Belalı Yol'da Yine Faciadan Dönüldü29 Temmuz 2015
İskilip’te Çöp Konteynerleri Yıkanıyor27 Temmuz 2015
Başkan Çatma, İskilip’i Geleceğe Hazırlıyor27 Temmuz 2015
Gurbetçi Aile Kaza Yaptı26 Temmuz 2015
İskilip’te Hint Keneviri Operasyonu24 Temmuz 2015
Hedefte Doğalgaz Boru Hattının Döşenmesi İşini Eylül’de Başlatmak Var24 Temmuz 2015
Başkan Çatma, Temizlik Hizmetlerinde Çalışan İşçileri Uyardı23 Temmuz 2015
Komisyon Tarafından Hazırlanan Rapor Valilik Makamına Sunulacak23 Temmuz 2015
Başkan Çatma, “Biz Herkese Saygılıyız”22 Temmuz 2015
İlk Kazma Şehir Merkezinde de Vuruldu22 Temmuz 2015
Çatma’dan İHA’ya Özel Röportaj22 Temmuz 2015
Kızıl Geyik Kaçak Avcılar Tarafından Vuruldu21 Temmuz 2015
Bayram Dönüşü İskilip’i Üzen Kaza20 Temmuz 2015
Eski Mezunlar Hasret Giderdi20 Temmuz 2015
İkipınar Köyü Camii İbadete Açıldı20 Temmuz 2015
Ziya Çeşmeci Hayatını Kaybetti20 Temmuz 2015
Başkan Çatma, Personeli İle Bayramlaştı20 Temmuz 2015
İskilip’te Resmi Bayramlaşma17 Temmuz 2015
İskilip Dolu Dolu 3 Gün Yaşadı15 Temmuz 2015
İskilip Belediyesi’nden Bayram Temizliği14 Temmuz 2015
Çorum’da Kaza: 6 Ölü 2 Yaralı14 Temmuz 2015
İskilip Anadolu Sürücü Kursu Uyardı!14 Temmuz 2015
İskilip Belediyesi Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor13 Temmuz 2015
Kırkıcı Ailesinin Acı Günü13 Temmuz 2015
Hastaneye Yeni Poliklinik13 Temmuz 2015
İskilip Ramazan Etkinlikleri Video Görüntüleri12 Temmuz 2015
İskilip Cevizi’nin Envanteri Çıkarılıyor12 Temmuz 2015
Ak Partili Vekilden Kaymakam Gürsoy’a İskilip Teşekkürü12 Temmuz 2015
Bekmezci ve Sularoğlu Ailesinin Mutlu Günleri12 Temmuz 2015

İskilip Belediyesi Haber Bültenleri

TCMB Döviz Kuru
..
Sitemizi Beğendiniz mi?

Beğenmedim
Fena Değil
Beğendim

Sonuçlar
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Arşiv Arama
 
En Çok Okunan İskilip Haberleri
İskilip Videoları
En Çok Yorumlanan
İskilip Resimleri
Radyo
Bugünkü Gazeteler
Takvim
Ziyaretçi
Facebook Beğen
    
Anasayfa | Video Galeri | Gazeteler | Foto Galeri | Sohbet Odası
Haber Ara

iskilip haberleri, iskilip, iskilip siteleri, iskilipten haberler, iskilip kalesi, iskilip son dakika, sondakika iskilip, iskilip resimleri, iskilip fotoları, iskilip fotoğrafları, iskilip dolması, iskilip yemekleri, iskilip tosya yolu, iskilip belediyesi, iskilip belediyespor, iskilip spor, iskilip stadı, şehit mikail kaya stadı, iskilip demirciler çarşısı, iskilip sanayisi, iskilip gazetesi, bilal arıcı, erhan ateş, burak izzet karaca, iskilipin sesi, iskilip mahalleleri, iskilip devlet hastanesi, iskilip eczaneleri, iskilip şehir stadı, iskilip nöbetci eczane, iskilipli alimler, iskilipli atıf hoca, iskilip adliyesi, iskilip kaymakamlığı, iskilip fabrikaları, greyder, kavsan, ayakkabı, iskilip milenyum bilgisayar, hastane caddesi, iskilip uludere mahallesi, iskilip meydan mahallesi, iskilip camileri, camiileri, iskilip şeyh yavsi camii, camisi, iskilip çaşı camii, camisi, iskilip facebook, iskilip çorum, tuncay mumcu, iskilip doğalgaz çalışmaları, iskilip altyapı çalışmaları, gurbetteki iskilipliler,
CH